Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottak már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottak már veletek úgy,hogy nem kaptatok magyarázatot?

Figyelt kérdés
Esetleg ignoráltak is utána,vagy csak kamu sablondumát kaptatok?Mi volt,és mit gondoltok,mi lehetett az igazi ok?
2020. jún. 15. 01:24
 1/9 Lachesys ***** válasza:
100%
nem kellettem elegge. minek pörögni azon h miért? nem voltam elég érdekes, vagy szép, stb....
2020. jún. 15. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig örlődtem rajt. A magyarázatra meg magamtól is rájöttem. Szimplán nem szeretett. Távkapcsolat is volt. Így amíg én gyanútlan voltam, ő elkezdett mással randizgatni, már 1 hónappal a szakítás előtt. Ezt is utólag tudtam meg a barátnőjétől. ;)
2020. jún. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig indokolatlanul hagytak el, de egy ideje már nem idegeskedek miatta.
2020. jún. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen igen, de az pár hónapos kapcsolat volt.
2020. jún. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, egy ideig örlődtem rajta, de aztán elengedtem. Több magyarázatom van rá, de lehet, jobb is így hosszú távon 😕
2020. jún. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 Biztosan jobb, és ez saját tapasztalat. Így találhatsz olyat akitől megkapod azt a szeretetet amit te is adni szeretnél. Plusz képzeld el, hogy mi van akkor ha ezt később teszi meg, nagyobb terheket hagyva rád és több időt felemésztve az életedből.
2020. jún. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szakítani még nem szakítottak velem, de ismerkedés rendszeresen maradt úgy félbe, hogy a másik egyszerűen csak felszívódott.

Gondoltam nem érezte a dolgot, de hozzáteszem, ezt elmondhatta volna.

2020. jún. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os,szinte biztos, hogy jobb így. Vagy a sportkarrierjének nem tettem volna jót, vagy volt egy harmadik a képben. A kettő közül az egyik lett, de csak ködösítést kaptam.
2020. jún. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
persze. de aztan felkerult a netre a "magyarazat" fenykepe is :)
2020. szept. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!