Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok a neten/üzenetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a neten/üzenetben történő szakításról? leírom a történetemet

Figyelt kérdés

A volt barátom fél év járás után egy facebook üzentben csak annyit írt, hogy Részemről vége!. Majd újra akarta kezdeni, de megmondtam neki, hogy szerintem ez egy patkány dolog volt, hogy még arra sem volt képes hogy szemtől szembe megmondja. És hogy ezek után soha nem kezdeném vele újra, mégha szeretem is, mert nekem ez a legalja módszer, olyan hátbatámadós, nincs benne annyi tisztelet hogy elém álljon. Ő pedig fel volt ezen háborodva, mert szerinte ezzel semmi gond sincs, az előző 4 éves kapcsolatának is igy vetett véget.

Nektek mi a véleményetek az üzeneben történő szakításról?



2020. jún. 24. 11:26
1 2
 1/16 Gyakori93 ***** válasza:
92%

Velem is facebook üzenetben szakítot a barátnőm. Valóban egy gerinctelen dolog!

Jól tetted, hogy ezek után elutasítottad, mikor vissza akarta könyörögni magát!

2020. jún. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Gyáva! És nem csak ebben lesz az, hanem sok másban is. Küldd el a francba.
2020. jún. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
5%

Nézzük racionálisan!

Van egy döntés, amiről tájékoztatást kapsz. Ennyi.


Ezzel szemben, ha személyesen történik a szakítás, akkor a párod kap egy hisztit, amire semmi szüksége nincs. Ezzel a hisztivel csak megalázod magad, de ha sírsz, az ugyanolyan kellemetlen neked. Egyikőtöknek sem jó a személyes szakítás.

Én szakítottam már telefonban, mert barátnőm napokig nem akart találkozni velem. Tudta, hogy mi fog következni. Én viszont nem akartam tovább húzni. Ezért én lennék a hibás? Később, amikor már kissé feldolgozta, akkor leültünk megbeszélni.

2020. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ennél jobbak is. Velem úgy szakított a barátom, hogy az elvileg már különélő volt felesége (nem miattam romlott meg a kapcsolat) hívott fel telefonon, hogy ne keressem többé a volt férjét, mert kibékültek és nála lesz a férje telefonja, ha esetleg elgyengülnék. Rögtön megutáltam magam, hogyan tudtam egy ilyen patkánnyal együtt lenni.
2020. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
87%

Még én is képes voltam szakítani az első kapcsolatomban személyesen, pedig nekem aztán vannak konfliktuskerülő problémáim. De nagyon csúnyának éreztem volna, ha messengeren csinálom.

Úgyhogy szerintem nagyon gáz, nem meri felvállalni a döntését. Aztán még próbálja is visszakaparni magát, ez annyira röhejes.

23N

2020. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Alapvetően nem illik így szakítani, de vannak helyzetek, amikor mégis ez a legjobb. Ha pl.bántalmazó kapcsolatból lépsz ki, feltézelezhető, hogy agresszívan reagálna a másik. Akkor is érthető, ha nagy a távolság a felek között. Azért butaság többszáz vagy többezer km-t utazni, hogy szakíts a másikkal.
2020. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os egy bántalmazó kapcsolatból így vagy úgy menekítik az embert tehát nem egyedül van és általában annak vége látlelet és bíróság. Szerinted ha a bántalmazó ezek után keresné mi lenne? Hm? Távolságtartásival? Biztos újabb per.
2020. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Szerintem távolságra is van megoldás, felveszi a telefont és felhív. Szóval nálam ez sem elfogadható. Eddig még a 1,5 hónapos kapcsolatomat is megtiszteltem, hogy személyesen közlöm, nem úgy hogy ennyi mindenen átmentünk együtt. (nyaralás, telelés, halálesetek, munkanélküliség, vizsgaidőszak) mindig egymás támaszai voltunk, szerintem ennél többet érdemeltem volna.
2020. jún. 24. 12:58
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Tehát ez nem egy igazi kérdés, csak igazolást vársz, hogy milyen aljas volt veled az exed.
2020. jún. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyáva dolog.
2020. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!