Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit gondoltok a neten/üzenetbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a neten/üzenetben történő szakításról? leírom a történetemet

Figyelt kérdés

A volt barátom fél év járás után egy facebook üzentben csak annyit írt, hogy Részemről vége!. Majd újra akarta kezdeni, de megmondtam neki, hogy szerintem ez egy patkány dolog volt, hogy még arra sem volt képes hogy szemtől szembe megmondja. És hogy ezek után soha nem kezdeném vele újra, mégha szeretem is, mert nekem ez a legalja módszer, olyan hátbatámadós, nincs benne annyi tisztelet hogy elém álljon. Ő pedig fel volt ezen háborodva, mert szerinte ezzel semmi gond sincs, az előző 4 éves kapcsolatának is igy vetett véget.

Nektek mi a véleményetek az üzeneben történő szakításról?



2020. jún. 24. 11:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
9-es. Nem, véleményekre vagyok kíváncsi, nem fejsimogatás kell hogy minden rendben lesz. Csak leírtam hozzá a saját történetemet/véleményemet.
2020. jún. 24. 14:10
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

#12

"Mit gondoltok a neten/üzenetben történő szakításról?"

"Nem véleményekre vagyok kíváncsi,"


Akkor minek írtad ki a kérdést?

2020. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Akit már dobtak így, az le fogja írni, hogy micsoda egy gerencitelen dolog ez. Ahogy láthatjuk, hogy ez is történt.

De indoklást egyszer sem olvashattunk mellett.

2020. jún. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
83%

Én nem bánom a netes szakítást, mert írásban könnyebb megfogalmazni, összeszedni a gondolataimat, illetve a másiknak van ideje átgondolni, hogy fog reagálni. Amikor váltunk a volt férjem nagyon kiakadt, volt cirkusz meg sírás (úgy, hogy ő hanyagolt el és kacsingatott félre és előtte többször jeleztem neki, hogy boldogtalan vagyok és változtatunk kéne.)

Az utána következő kapcsolat távkapcsolat volt és írásban szakítottam, és könnyebbnek találtam. Mindketten össze tudtuk szedni a gondolatainkat.

2020. jún. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
12-es. Nézdd, van ott egy vessző is! Mondattagolás. Hallottál már róla?
2020. jún. 24. 16:01
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
Én igen, de a te kérdésednek továbbra sincs értelme, hiszen nem vagy kíváncsi véleményekre, mint írod, csak leírtad a sajátodat. Jólvanakkor.
2020. jún. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!