Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért érzem ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Régebben már volt egy 3 éves kapcsolatom, abban az utóbbi időben egészségügyi problémák miatt nem tudtam az utolsó félévben annyit beletenni ezért szakított a barátnőm velem mert elhidegült tőlem. Én szerettem akkor még nagyon és 3hónapig szörnyen éreztem magam, hogy elrontottam de elfogadtam a döntését. Tavaly novemberben viszont összejöttem egy másik lánnyal 5 hónapig voltunk együtt és próbáltam tenni a dolgokért, hogy örömet okozzak neki , nem akartam ismét elkövetni azt a hibát hogy belekényelmesedek. Viszont Ő is szakított velem annak ellenére, hogy úgy érzem mindent megtettem , a baráti társaság folyton mondta, hogy nem érdemel meg engem, mert igazából nem sokat tett a kapcsolatért , volt egy megszokott komfort zónája és abból picit se tudott kimozdulni. Már én is többször gondolkoztam szakítok vele de az első 2 hónap csodás volt és arra vártam, hátha ugyanolyan lesz. Ez már 3 hónapja történt hogy vége és úgy érzem ez jobban megvisel mint a három éves kapcsolat, még mindig rágondolok folyton és nem értem a dolgokat, magamban próbálom keresni a problémákat mit rontottam el, de azt mondják a többiek, hogy én semmit. Nem értem miért visel meg jobban illetve, hogy tudnám kiverni a fejemből?

25/F



2020. jún. 28. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Idővel jobb lesz. Gondold át, a barátaidnak valóban igazuk volt-e? Menj és ismerkedj más lányokkal, de előző kapcsolataidat ne vidd bele, ne rajta akard helyrehozni azt, amit a másiknál elbaltáztál esetlegesen. Lépj bele a kapcsolatba, tedd meg amit meg tudsz tenni érte, de ne akarj korábbi dolgokon másnál korrigálni. Meglehet, hogy ez a lány is átlátta két hónap után, vagy sejtette és lépett.
2020. jún. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az az érzésem, hogy ebbe az 5 hónapos kapcsolatba te belemenekültél. Azért visel meg jobban, mert érzelmileg talán nem voltál idejében kész rá. A karjaiban kerested a menedéket az előző szakítás miatt, és talán azért van, hogy jobban hiányzik. Mert őt látod a megmentődnek.
2020. jún. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen 1 év telt el a két kapcsolat között de bármikor ha az első felkeresett volna otthagytam volna érte, szóval valószínű belemenekültem, mert a második kapcsolatomban is sokat gondoltam rá.
2020. jún. 28. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Ott a probléma gyökere. Ezt a második kapcsolatodat egy nyugtató gyógyszerhez tudnám hasonlítani. Azért sínyled meg jobban, mert arra volt jó, hogy a fájdalmadat tompítsd vele. ha valakit szeretsz, és teljes értékű a kapcsolat, meg a tűz is megvan, oltt nem gondolsz az exre, max nagyon keveset.
2020. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!