Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon rosszul érintene, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érintene, ha az exedet mással látod randizni? De te még szerelmes vagy belé? Másnak is nehéz látni,hogy ő már továbblépett?

Figyelt kérdés

Fél évig voltunkegyütt, 3 hónapja szakítottunk.

Másnak is nehéz látni,hogy ő már továbblépett?



2020. jún. 30. 06:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, engem egy év után dobott, aminek a nagy részében együtt is éltünk, és valószínűleg több ezren látták azt a fotót, amin mással csókolózik egy szórakozóhelyen, amikor én még próbáltam megmenteni a kapcsolatunkat. Az volt a legrosszabb, hogy ennyire semmibe vette az egészet, és csak hazudozott, hogy a testemet még megkapja 1-2x, de a többi abszolút nem érdekelte.


Így pár hónap elteltével már nem lennék féltékeny, mert tudom, hogy a következő is ugyanígy fog járni minden bizonnyal, ha az exem ennyire nem akar változtatni a viselkedésén. Inkább az a rossz, hogy kicsit nehéz mást találni helyette, akivel valóban működőképes lehet a dolog.

L

2020. jún. 30. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz. Nem olyan könnyű továbblépni annak, aki még szereti a másikat
2020. jún. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerelmes vagy akkor természetes,hogy rosszul érint. De csak fél évet voltatok együtt és már 3 hónapja vége...Ennyi idő alatt azért a szerelem nem kellene,hogy ott legyen főleg,ha nem is látod,nem is beszélsz vele. Lehet ez csak az egód amit érzel,hogy rosszul esik ,mert nem te kellettél neki,de ez nem szerelem..
2020. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam szerelmes egy fiúba nagyon rövid kapcsolat után is nagyon hosszú ideig (nem, nem egó volt, hanem vágyakozás, szerelem). Együttérzek, ez nagyon-nagyon tud fájni.

Remélem, mihamarabb túl leszel rajta.

2020. jún. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Más is észrevette már, hogy általában a férfiak könnyebben és gyorsabban továbblépnek egy kapcsolat után?
2020. jún. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább szánalmat érzek :D. Sajnálom előre a lányt, beleszeret majd, és ugyanúgy pattintani fogják a semmiért. :D
2020. júl. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!