Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet, hogy 9 év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet, hogy 9 év után is valaki szerelmes az első nagy szerelmébe, még ha nincsenek is együtt?

Figyelt kérdés

Úgy szerettünk régen egymásba, hogy épp nem kerestünk senkit (mert már pár hetes kapcsolatba voltunk mindketten, aminek vége lett..), véletlen ismertük meg egymást, és olyan villámcsapás szerűen beleszerettünk egymásba, aztán többet találkoztunk és összejöttünk.. (én ekkor 17, ő 19)

kb. 1,5 év után szakítottunk, úgy hogy mindketten szerettük egymást..

több mint két év után ismét kb. 1,5 évet ismét együtt voltunk és együtt is éltünk, szakítottunk ismét úgy, hogy szerettük még egymást, mindig hirtelen felindulás volt, nem gondoltuk át teljesen...

utolsó szakítás azért volt mert arra voltam kiváncsi, hogy küzdene-e értem, így elküldtem, pár napig darabig győzködött is neten, de személyesen nem jött utánam (állítása szerint ő nem az a fajta, aki könyörögni fog) pedig épp erre vártam, mert akkoriban úgy éreztem, hogy elhanyagolt (egyik rokona hozzánk költözött, ami megviselte a kapcsolatunk) és szerettem volna ha valamit tesz értem...

már több mint 3 éve ismét nem találkoztunk azóta.. megesik hogy írunk és gondolunk egymásra, és ha ki se mondjuk még szeretjük egymást.


Szerintetek létezhet, hogy valóban igazán szeretjük egymást és ezért nem tudunk egymástól szabadulni, vagy csak önző módon nemhagyjuk egymást továbblépni ?


Lehet, hogy a kapcsolataink nem olyan tökéletesek, mint ez volt és azért hiányoljuk egymást, vagy épp ez miatt nem tudnak tökéletesek lenni a kapcsolataink másokkal?


Mit tennétek hasonló helyzetbe, járt valaki hasonlóan? Inkább végleg törölnétek egymást tiltanátok mindehonnan, hogy ne lehessen komunikálni és kibírnátok hogy nem keresitek egymást és mással élnétek az életet, vagy pedig minden és mindenki ellenére együtt lennétek újra és lehetőleg végleg vagy ha már 2x szétmegyünk úgyis szétmennénk?


Tudom senki nem lehet a helyemben, és nem élheti az életem helyettem, de érdekelne, hogy más emberek, hogy döntenének ilyen helyzetbe.



2019. aug. 8. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretitek egymást akkor együtt a helyetek nem más mellett. De ha döntöttetek és nem szeretnétek már újrakezdeni minek tartani ezt a kapcsolatot?El kell engedni ami elment már!
2019. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Fel kéne nőni,és nem szakítani játszmâzás miatt folyamatosan.


Én nem tiltottam le sehonnan,akkor se ment,mikor azt hittem utálom.

2019. aug. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
különösen akkor ha nincsenek együtt. Én 14 évig voltam szerelmes valakibe akivel csak pár havonta beszéltem. Számomra is érthetetlen, hogy tudtam lezárni és miért pont annyi idő múlva. Már két éve szinte nem gondolok rá.
2019. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te cseszted el a játszmázós hülyeséggel.
2019. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

És miért nem vagytok akkor ismét együtt, mi akadálya van ennek?

Nem értem,hogy miért zsakítottatok ha mindketten szerettétek egymást?


Az én tapasztalatom: amikor hosszú ideig nem találkoztunk és még mindig odavoltam Érte akkor már inkább az emlékek miatt kötődtem Hozzá. A jók maradtak meg bennem, az első időszak, a vonzalom, és ideálként felállítottam ezt.

2019. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
akadálya az lehet, hogy már 2000km-er távolabb él, és mindkettőnknek kapcsolata van
2019. aug. 8. 10:04
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek amúgy azzal, hogy csesztem el a játszmázós hülyeségemmel.
2019. aug. 8. 10:08
 8/10 anonim válasza:
100%
Ha ennyi idő óta nem tudnék szabadulni a gondolatától, biztos mindent megtennék, hogy visszaszerezzem; főleg, ha tudnám, benne sem aludt még ki a szikra, s ha úgy érezném, én rontottam el. Máskülönben egész életemben büntudatom lenne talán, s lehetséges , soha nem tudnék újra igazán szeretni. Persze ez csak én vagyok, mindenkinek más a helyes lépés.
2019. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Azért a legnagyobb szerelem is ki tud hűlni a folyamatos brazil szappanoperát megszégyenítő vitáktól és kamuszakításoktól.


Szerintem hagyd békén, neki is van párkapcdolata és neked is. Minek megint felborítani mindent, ha 2 éven belül úgyis szakítotok?

2019. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 juli3288 válasza:
91%
Elnezest de ez a te hibad. Miert kell valakivel szakitani csak azert mert kivancsi vagy hogy fog e futni utannad?
2019. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!