Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindig ugyanúgy szakítanak velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ugyanúgy szakítanak velem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már másodjára kapom azt a szöveget közel két féléves kapcsolat után,hogy szeretlek,mint embert de nem vagyok szerelmes. És ezzel így nem nagyon tudok mit kezdeni,nem tudok továbblépni,mert nem követtem el hibát,így tanulni sem tudok belőle,cserébe baromira faj. Hogy lehet ezen tovább lépni?
2020. júl. 1. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagy férfi vagy?
2020. júl. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Például nem mész bele egy kapcsolatba csak ha már megvan a kölcsönös szerelem. Addig semmi értelme nincsen, nem kell beleugrani az első jöttmenttel 2 randi után kapcsolatba. Azt úgy is tudod és érzed ha valaki odáig van érted. Amíg ez nincs meg addig nem kell összejönni.
2020. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
No vagyok. Mindkét ilyen kapcsolatomat két hónap ismerkedés előzte meg,mindketto nagyon lelkes volt,nem apadt az érdeklődés. Az első kapcsolat rossz irányba fordult,voltak jelei,hogy a srác nek szeret. A mostani viszont végig rendes volt és nem is gyanakodtam semmi ilyesmire,villámcsapásként ért a dolog.
2020. júl. 1. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
És hogy lehet úgy összejönni valakivel, hogy szóba se jön, hogy ki mit érez csak találgatsz, hogy végül is figyelmes meg minden?
2020. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kettő az nem mindig. Érzésekre amúgy milyen magyarázatot vársz? Nem érzi és kész. Ahogy elmondtad beleadott mindent a srác, de úgy érzi nem te vagy neki az igazi.
2020. júl. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

De ez miért nost derül ki?

Amúgy meg de,nyilván beszéltünk érzésekrol és ő is mondta hogy szeret,de hat a szavak nem számítanak. A tettek inkább,de azokból nem tudtam leszűrni hogy ne szeretne,mert mindig csináltunk valamit,jókat beszélgettünk,intim volt a kapcsolat.

2020. júl. 1. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!