Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után szex?

Figyelt kérdés

Szakítás után, ha békéssen váltatok el és még bejön a másik volt már, hogy lefeküdtetek egymással?

Miért?



2020. júl. 2. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Igen, mert a szex nagyon jó. Új kapcsolatot meg egyikünk sem akar. Nem hiszem, hogy ebben bármi rossz lenne.
2020. júl. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Nem volt még ilyen, pedig lett volna rá lehetőségem simán :)

A múlt az múlt, magasan a léc

22L

2020. júl. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert még szereti a másikat, és akarat-gyenge, az adott emberrel kapcsolatban, és vágyik rá.. Ez alól csak azok kivételek, akik egy szimpla szexkapcsolatot, kapcsolatnak neveznek. Ott ahol mély érzelmek vannak mindkét félben szakítás után is, ott nagyon nehéz a leválás egymásról.Mert igazából szíved szerint nem akarsz leválni, de az eszeddel tudod, hogy kell.
2020. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
3+ Évek kapcsolat nem szexkapcsolat.És mint mindennek, ennek is megfizeti az árát az ember a saját lelkében, meg fizikálisan is, meg a sorsában is.
2020. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A szex bárhogy jó! Kapcsolatban, kapcsolaton kívül, szexkapcsolatban, házasságban, szeretővel, a szomszéddal, a kolléganővel stb. Ezen a tényen bizony semmi sem változtat!
2020. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 *A szex bárhogy jó! Ez nem igaz.
2020. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Volt, megbantam, en meg szerettem, o mar nem. Soha tobbet ilyet megegyszer.

A 4-essel ertek egyet, lesz meg bojtje annak, aki jobban ragaszkodott a masikhoz.

2020. júl. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os. Dehogynem. Ja, egy kivétel van, amikor a nő asszex. Így már igazad van! ;)
2020. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Fruzs33 ***** válasza:

Szinte mindegyikkel voltam a kapcsolat végeztével is...1-2-vel nem.

Ennek szimplán csak annyi oka volt,hogy jó volt velük,és megtagadták a lehetőségeimet.

2020. júl. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Fruzs33 ***** válasza:
*megragadtam
2020. júl. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!