Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 30-as korosztályú nők, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as korosztályú nők, nektek ez sok lenne?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok, se gyerek, se hitel, se válás. Megismerkedtem a neten egy 34 éves nővel, akivel másfél hónap levelezés, és telefonálás után találkoztunk végül (megvártuk míg feloldódnak a korlátozások). Az első randi nagyon jól sikerült, ezt még Ő mondta, h ilyen jó randija sosem volt. Aztán jött a kövi randi rá két nappal, ami szintén nagyon jól sikerült, az Ő elmondása szerint is. Összejöttünk, kirakta saját magától facebookra, h együtt vagyunk (sosem kértem ilyet), kirakott rólam fotót a telefonjára háttérnek (sosem kértem ilyet, téma sem volt ez). Kövi 2 randi a következő hét hétvégéjén volt, amik szintén jól sikerültek, szerinte is. Közben minden nap beszéltünk, ő is keresett nemegyszer, írta, mondta, h szeret, élőben csókolt, ölelt, puszilt, fogta a kezemet, és dícsért, h milyen cuki vagy, kedves, figyelmes, türelmes, h neki még ilyen jó sosem volt stb. Folyton a kedvemben járt, kilakkozta a körmét olyanra ami nekem tetszik (sosem kértem, h tegyen ilyet, csak egyszer említettem, h nekem ez tetszik) stb. Megbeszéltük, h az uccsó randit követő hétvégét nála töltöm. Nagyon várta, nagyon készült rá, minden nap erről beszélt, még fogkefét is vett nekem, h legyen ott ha máskor is ott alszom... Át is mentem, lenyírtam a füvet nála (én ajánlottam fel, nem kért meg rá, nem is utalt rá), ezután ebéd, majd elmentünk shoppingolni, mert ezt szeretett volna, majd este egy elegánsabb étterembe vittem vacsizni, mert sosem vitték még el vacsizni. Vittem neki rózsát, a kedvenc édességét. Végig a kedvében akartam járni. A vacsi után egy könnyed negyed órás sétára mentünk a helyi parkba, ahol szintén jól érezte magát, fotózkodtunk stb. Még egy bazinagy sártócsán is átcipeltem, h ne legyen saras a cipője (jó lehet ez már túlzás volt, de jól esett)(tényleg mint vmi romantikus filmben) Hazaértünk, fürcsi, majd megtörtént a szex. Elmondása szerint jó volt. Majd reggel újabb aktus, aztán reggeli, egy filmezés, majd jött az eső, így társasoztunk. Ott is dícsért, h milyen jó, h velem társasozni is lehet, meg egész nap boldog volt, örült, szeretett stb. Ebéd után jött a kajakóma, az Ő kérésére ledőltünk, és be is aludtam, egy röpke 2 órára. Mire felébredtem már azzal fogadott, h olyan rossz neki minden, ő erre nincs felkészülve, neki ez sok, és szakított. :O 2 óra leforgása alatt csinált egy 180 fokos fordulatot. Csak azt nem értem mi lehetett neki a sok? Hétköznap sosem taliztunk, csak hétvégén, ergo volt magánszférája. Sosem nyaggattam mikor mit csinál, és sosem kötöttem a net elé, h beszélgessünk. Álítólag neki eddig minden szar volt, szar kapcsolat, szar élet, és nem tud mit kezdeni azzal, ha vki szereti. Neki ez sok.

Kérdezném a 30-as nőket, h amit leírtam, ez tényleg soknak számíthat? Nagyon nyomultam, vagy túl nyálas voltam? Mi az igénye ennek a korosztálynak ma? Mert hiába vagyok figyelmes, türelmes, odaadó, és segítőkész, támogató, sosem kellek, ez mind nem elég. Nem tom mit tegyek már...



2020. jún. 19. 13:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, aki 2 randi után kiteszi facebookra, hogy együtt vagytok, meg úgy viselkedik, amit írtál, az nyilvánvalóan nem ép mentálisan. Nem te viselkedtél rosszul, neki van baj a fejében. Semmi önismerete, azt se tudja, mit akar, megijed az értelmezhetetlen érzelmeitől és csak sodródik a pocsék kötődével és torz visekedésmintáival - 34 éves korára ezzel már rég foglalkoznia kellett volna.
2020. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Lachesys ***** válasza:
100%
nem. normalis vagy. a csaj volt kattant sajnos.
2020. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő kiegyensúlyozatlan, valószínűleg kisebb mentális problémákkal küszködik.
2020. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő kattos. De az nem azt jelenti, hogy ez az átlag, így hiába kérdezed a többi nőt. Szerintem teljesen normális voltál.
2020. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugtató olvasnom, h ezek szerint nem én rontottam el a dolgokat.
2020. jún. 19. 13:50
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a többiekkel! Mentálisan vannak bajok itt. Ő kezdeményezi a kapcsolat felvállalását elég korán megjegyzem nyilvánosan(facebook),majd hangoztatja folyamatosan,hogy minden milyen jó,egyszer csak minden olyan rossz. Ez nem normális! Egy harmincas nő már általában tudja mit akar!


31/N

2020. jún. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kattant a csaj



33N

2020. jún. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sajnálom a nőt és téged is! Én is voltam olyan helyzetben mint a csaj, egyszerűen annyira tökéletes volt minden, hogy már vártam mikor üt be a sz.rtenger... Egyértelmű, hogy szakemberre, de minimum egy önismereti csoportra lenne szüksége. Kérdező, próbálj kihátralni ebből a kapcsoaltból, nem éri meg éveket eltolni erre a nőre és nagyon sok sírástól kíméled meg így magad.
2020. jún. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
A nő szenvedésre lett kondicionálva (az írásod alapján rossz kapcsolat, rossz élet stb), így a boldogsággal sem tud mit kezdeni. Ez az ő problémája, nem te váltottad ki belőle. Az rajtad áll, hogy mihez kezdesz vele.
2020. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a többiek válaszát is.
2020. jún. 19. 14:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!