Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Az exem eljött a születésnapom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem eljött a születésnapomra ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Szakítottunk, barátok maradtunk, mondtam neki, hogy lesz a szülinapom és, ha van kedve jöjjön át!

Végűl mindenki szinte lemondta tehát két haverom meg Ő jött át! Csak Ő hozott ajándékot ami jól esett! Nagyon jól elbeszélgettünk, voltam összenézések is mikor 20mp-ig simán néztünk egymás szemébe olyan volt mint az elején!


Én szakítottam egyébként, nem működött a kapcsolat, nem haraggal váltunk el!


Lehetünk barátok? Működhet barátként tovább?

Egy Idő után, gondolom az lenne a normális, ha leszakadnánk egymásról?

Napi szinten kommunikálunk egyébként!



2020. júl. 3. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szakítás után nem jó találkozgatni, meg erősen barátkozni, élje mindenki a maga életét, így sosem fogjátok igazán lezárni.
2020. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De mi van ha mind a ketten keressük egymás társaságát? Nem tudunk egymásról leszaladni? Vagy talán megszoktuk egymást, vagy miért? Nem értem!

Egyébként 1,5 évet voltunk csak együtt.

2020. júl. 3. 20:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exed eljött, mert meghívtad, ezt jelenti. Az, hogy milyen a viszony köztetek, azt neked kell tudni.. Nagyon egészségtelen napi szinten tartani a kapcsolatot. Kérdezd meg, hogy hogy érez irántad, meg fogsz lepődni a leírtak alapján!
2020. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az exekkel kapcsolatban mindig reménykedtek
2020. júl. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Összenéztek, azt érzed mint az elején, ugyanakkor azt kérdezed lehettek e barátok....

Fogadjunk te vagy a nő....

2020. júl. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megvallom soha nem tettem fel itt kérdést! Én vagyok a férfi, csak még nem voltam ilyen szituban, mikor barátok maradtunk! És fura a helyzet!
2020. júl. 3. 22:47
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fura a helyzet, qurvára nem baráti érzések vannak egyikőtökben sem..
2020. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egèszsègtelen ez a szakítás utáni barátkozás. Te szakítottál, lefogadom, hogy ő abban remènykedik, hogy még fogod magad gondolni, ès újra kezdhetitek. Elhívtad a szülinapomra is, összenèztetek, mint az elejèn, szerinted ez barátság? A haveroddal is így összenèztetek hosszasan? Naugye...

Szedd össze a gondolataid, èrzèseid, ès ha már tènyleg nem akarsz tőle többet, akkor engedd el teljesen, ne áltasd. Mert most valamennyire azt teszed. Lèpjetek mindketten tovább.

2020. júl. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!