Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan érzem magam megbántva,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem magam megbántva, amiért a barátom a születésnapomon este nem jött haza, hanem hajnalig az egyik haverjánál ivott?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, együtt is élünk.

Ne értsetek félre, nem drága ajándékokat meg csinnadrattát akartam, csak azt, hogy velem legyen este, mert minden nap dolgozik. Aznap én is dolgoztam, és mikor este hazaértem, vártam hogy jöjjön és össze tudjunk bújni, de csak hajnali egy körül keveredett haza, odavetett egy "boldog szülinapot"-ot, és ennyi.

Kiakadtam nyilván, hogy ez mégis mi volt, legalább szólhatott volna, erre megsértődött rám. Az utóbbi időben vannak kisebb vitáink, de hamar kiengesztelődünk, ezt viszont nehezemre esik lenyelni.

Ti mit gondoltok, jogosan vagyok csalódott és érzem magam megbántva, vagy engedjem el? Veletek volt már ilyen?



2020. jún. 11. 21:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen, jogos. Én is megbántva érezném magam. Sőt, tovább megyek, szerintem a minimum lett volna vennie legalább egy szál virágot vagy egy doboz csokit, még ha nincs is túl sok pénze.


Én a páromnak a szülinapjára mindig rendelek tortát, veszek ajándékot, különleges ételeket főzöm neki, programot szervezek stb. Nagyon meg lennék sértődve, ha ezek után ennyire tenne rám.

2020. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Hát nem egy gentleman az tuti, de azért nem borul össze a világ sztem.
2020. jún. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
A férfiaknak semmit sem érnek ezek a dátumok. Évforduló, születésnap. Szerintem még a sajátjáét sem tudja mikor van.
2020. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

#3 adom a dolgot. A saját névnapomat elfelejtettem :D

Viszont nekem az a fontos h aznap hogyan és mivel teszem boldoggá a párom, mitől lesz több általam mint tegnap.

2020. jún. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Mégis vele vagy, mégis mellé bújsz este.. Aki meg a lelkét eladná az ördögnek érted, azt meg magasról le se sz@rod.Mi a probléma? Edd meg amit főztél magadnak.
2020. jún. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Ekkora gyökér hogyan lehet valaki? Alap, hogy ilyen napra előre tervezek, szerzek ajándékot, veszek belépőjegyet, stb.

Lehet csak ennyit érsz neki.

2020. jún. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem iszonyat nagy bunkóság. És most lehet jönni azzal, hogy ez is ugyanolyan nap, mint a többi, meg nem kell nagy feneket keríteni neki stb., de ez a viselkedés a párja születésnapján akkor is a legalja. Teljesen jogosan érzed magad megbántva.
2020. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

"A férfiaknak semmit sem érnek ezek a dátumok. Évforduló, születésnap. Szerintem még a sajátjáét sem tudja mikor van"


"csak hajnali egy körül keveredett haza, odavetett egy "boldog szülinapot"-ot, és ennyi."


A pasi tudta jól, csak leszrta.

2020. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Igen, tudta hogy aznap van, ezért is esett rosszul amit csinált, mert ha fogalma sincs hogy mikor van, akkor nem vettem volna magamra.

2020. jún. 11. 21:49
 10/17 Savlekotő ***** válasza:
100%

Utolsónál a pont,ő szerintem csak lakik veled, nagyon nem érdekled minden nap dolgozik,egy napot se óhajt kettesben lenni,szülinapodon is inkább haverokkal bulizik,lakótársa vagy maximum nem a párja. És igen tudta de leszar téged amúgy is nem csak egy nap kéne rád figyelnie,de egy nap egy este se képes rá.. El gondolkodnék.

70F

2020. jún. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!