Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Másfél hónapja szakított...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másfél hónapja szakított velem a barátom.Váratlanul.-Várhattam volna még,de nem akarlak kihasználni..-ezt mondta.Úgy érzem az én hibám hogy nem tudott úgy belém szeretni.Azt mondtafájni fog,ha már nem leszünk együtt.mintha direkt gyorsan csinálta?

Figyelt kérdés
Volna,nehogy meggondolja magát.Azóta sem bírom túltenni magam rajta,egy roncs vagyok.Mielőtt találkoztunk,előtte küldte el az előzőt,akivel négy évig együtt élt,négy hónap különbséggel.Szerintem az is bezevarhatott,bár ő rúgta fel a kapcsolatot. Most az éltet,hogy beszélni akarok vele, miért történt így.Hogy mi zavarta bennem,tudnék e rajta változtatni, nem adna e még esélyt kettőnknek ok...Érdemes?

2020. júl. 9. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Érdemes? Nem.

Meg fogod tenni? Igen.


A nőkről rég tudjuk, hogy nem racionális érvek mentén cselekszenek, különösen egy érzelmileg kompromittáló helyzetben.

Menj és alázkodj meg előtte, hátha vissza fogad.

Úgy tűnik 1 pofon neked nem volt elég.

2020. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A kérdéseidet a szakításkor kellett volna feltenned neki, nem most másfél hónappal később. Ha meggondolta volna magát, már keresett volna. Felesleges ez az egész. Nő vagyok, nekem is volt már hasonló esetem, de szerencsére nem csináltam magamból hülyét.
2020. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ő szakított veled, nem is tette kilátásba, hogy változtass bármint, az is elképzelhető megismert valakit és előtte le akart zárni.


Nincs értelme 1,5 hónap után kullogni utána, csak megalázod magad avagy pár hétre dugópajtit szerzel (amennyiben másik nővel nem jöttek össze számításai), nem lesz hosszú életű kapcsolat.

2020. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha roncsnak erzed magad, nem is tudom, mi a jo szo, minek fogod. Ertelmetlen, de annyit elersz, hogy o kinosan, rohadt kenyelmetlenul erezze magat. Ha ez segit.
2020. júl. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!