Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit csináljak , ha szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak , ha szeretem még de ő már nem akar velem lenni ?

Figyelt kérdés
Úgy érzem meghasad a szìvem ! Ő már nem boldog velem . Szeretem és nem tudom elképzelni nélküle az életemet . :(
2020. júl. 21. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Fogadd el. Egyelőre így érzel, hidd el el fog múlni, senkinek sem könnyű a szakítás, mégis többször előfordul az ember életében.
2020. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha végleg elhatározta, akkor engedd el. Gondold át, mit hibáztál, ami miatt már nem boldog veled (ha hibáztál egyáltalán) és ezt a tudást kamatoztasd majd az új kapcsolatodban.
2020. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagyunk még ezzel így páran. Sajnos ez ilyen. Tudom nem vigasztal, de hidd el előbb utóbb megfogod találni a neked való, megfelelő embert. Ő nem az volt. Számtalanszor éltem már át én is, abszolút megértem, amit érzel. Az idő segít, akármilyen klisés is. 2 év múlva már csak jól fogsz mosolyogni, hogy pont belé voltál szerelmes. ;)
2020. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as, azért nem mindig minden kapcsolat felel meg ennek a sémának. Hogy ő hibázott vagy sem, ítélje meg ő maga. Van amikor a neki megfelelő embert veszíti el valaki egy hiba miatt. Azon túl, hogy nyilván kettőn áll a vásár.
2020. júl. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egy szóval se említettem hibát. Annyit írtam, hogy vagyunk mèg így ezzel sokan. Mindennapos, hogy akit szeretünk az nem szeret/már nem szeret minket egy idő után. Főleg fiatalabb korban. (Bár nem tudom hány éves a kérdező.)

Előfordul persze, hogy valamit elrontunk és fontos embert veszítünk el, de azért többségében szerintem csak simán annyi, hogy nem illünk össze. Tanulunk ezekből és megyünk tovább. A végén úgyis mindenki megtalálja a megfelelő embert.

2020. júl. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egyszer már eldobott , egy hónapig a padlón voltam . Akkor megváltoztam , hagytam hogy az ő szava érvényesüljön én inkább csendben tűrtem és hallgattam. És most meg megint változtatni akart. Azt szerette volna hogy hagyjam ott a munkám és csak vele foglalkozzak. :( Nem tudtam magam rávenni , nem olyan egyszerű csak úgy munkát találni egyik percről a másikra . Ő pedig nem szeretne így velem lenni. :(
2020. júl. 21. 21:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb lesz nélküle. Aki bármit akar változtatni és nem felelsz meg neki úgy, ahogy vagy annak sose fogsz. Egyébként is egyszer már elhagyott. Mi a kérdés? Nem szeret téged, legalábbis nem annyira mint te őt. Ennél csak jobb kapcsolatot találhatsz a jövőben.
2020. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindneki ezt mondja , hogy jobb lesz nélküle . De ezt nem tudom meg elképzelni :( nagyon nehéz ...6 év ment kukába csak úgy
2020. júl. 21. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!