Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A férjem el akar hagyni. Volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem el akar hagyni. Volt egy botlásom és az a válasza, hogy el fog hagyni. Nem akarok senki mást, Őt szeretem, vele akarok lenni. Gyerekeink vannak, szép házunk, jó az életünk. Valahogy vissza kell szereznem. Mit csináljak ha nagyon szeretem?

Figyelt kérdés

2016. máj. 20. 20:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/304 anonim ***** válasza:
87%

"botlásod"... ha ennyire szereted, akkor miért botlottál?


Persze, ha fordítva történt volna, akkor most simán elhagynád, mert mekkora szemét.

2016. máj. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/304 anonim ***** válasza:
57%
Tipikusan jött egy hasonló kérdés egy fiutól, hogy megcsalta a párját mit tegyen, és a halálba küldték a gyereket sokan, meg hogy a világ legnagyobb szemét állata, szóval most neked szól ugyanez, egy hülye kr va vagy. de mibe fogadjunk hogy hirtelen mivel lány vagy mindenki megértő lesz majd meg jaj te szegény segítsünk neked... ITT AZ EGYENLŐSÉG PÉLDÁJA A KÉT NEM KÖZT.
2016. máj. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/304 anonim ***** válasza:
89%
Bocsánatot kérsz, őszintén elmondod, hogy miért volt a botlás, feltárjátok a problémákat és kezelitek. Hosszú időbe telik, de működhet. De ha ő nem partner ebben, akkor nem fogod tudni erőltetni.
2016. máj. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/304 anonim ***** válasza:
39%
Itt olyan valaszokat fogsz kapni a sok frisztralt, megkeseredett embertol, hogy a vegen meg az ongyilkossagon is elgondolkodsz, szoval siess, menekulj innen!
2016. máj. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/304 opened paradise ***** válasza:
76%
Eső után köpönyeg,nyálazd meg a tökömet.
2016. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/304 anonim ***** válasza:
85%
2. válaszoló én veled értek egyet. Ha valakit szeretek nem fogom megcsalni ilyen egyszerű. Utólag könnyű sok mindenre fogni és megbánni ilyenkor már késő legalábbis nekem az lenne. Pedig én lány vagyok. Egyebkent azt sem értem mire irtad a szép házat ez számít??
2016. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/304 anonim ***** válasza:
27%
Gondoltam senki nem ír egy rossz szót se mert egy lány megcsalta a barátját, de amikor a fiu csalta meg a csaját ott elküldték 30 üzenetbe a halálba meg olyanokat írtak hogy olvasni alig bírtam, EGYENJOGÚSÁG GYEREKEK.
2016. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/304 anonim ***** válasza:
95%

Késő bánat.

Van akinek a megcsalás nem botlás. Megbocsáthatatlan hiba.


Ha el akar hagyni, el is fog.

2016. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/304 anonim ***** válasza:
77%
Én például azonnal kidobnálak,már csak az önérzetem miatt is ,volt nekem is aki félrelépett ,minden szivfájdalom nélkül kidobtam ,menjen éljen vele ha neki az kell ,aztan ment a siras-rivas ,de engem nem hatott meg, nem balheztam ,csak szimplan megmondtam neki ,hogy takarodjon el. De neke talan szerencsed lesz es megbocsajt a pasid ,talalj ki valami enyhito korulmenyt. Pl.reszeg voltal...
2016. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/304 anonim ***** válasza:
88%

Ha arról van szó, hogy megcsaltad, akkor meg is érdemled. Az nem botlás, hanem a másik megalázása, a kapcsolat elárulása, és a bizalomé. A tisztelet, a megbecsülés, és a valódi érzelmek teljes hiánya. Aki csal, az nem szereti a párját.


Remélem megérte.

2016. máj. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!