Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A barátnőm szakított velem 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm szakított velem 3 év után hogyan tovább?

Figyelt kérdés
(20/F) 3 év együttlét után szakított velem a barátnőm mondva hogy nem érez úgy már és másnap már össze is jött egy másik csávóval. Olyan fájdalmas és annyira fáj hogy hogyan tehette ezt hogy egy hosszú kapcsolatból átugrik a másikba. Én velem van a hiba vagy ez tényleg nem normális?

2020. júl. 24. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyenek miatt nem érdemes teljesen megbízni a másikban. Nem azt mondom, hogy nem lehet kapcsolatban élni és szerelmesnek lenni, de akinek van egy cseppnyi esze, az ezen nem lepődik meg.
2020. júl. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
41%
Üdv 2020-ban.
2020. júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%

Azzal a fiúval már rég összejött a hátad mögött. Ha elgondolkodsz, nem volt rendben a kapcsolatotok idáig sem, csak nem vettél róla tudomást.

Normális, hogy fáj a szakítás, el fog múlni. Foglald el magad, sportolj, járj társaságba, az idő megoldja.

2020. júl. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Velem is ugyan ez történt. 3 évig együtt voltunk és szakított velem messengeren. Majd 1 hónapra már új barátja volt. Az idő mindent begyógyít jó esetben.


26/f

2020. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát barátom bocs, de átb.tak mint barnát a palánkon. A #2-es jól látja már rég együtt volt a másik pasival, nem másnap jött vele össze csak akkor jelentették be, de már rég d.gtak. Aki így átvág, attól örülj ha megszabadulsz. Könnyen lehet az új kapcsolata is így ér véget. S ne arról ábrándozz, hogy akkor majd visszamegy hozzád, mert ismét ugyanezt eljátssza veled. Olyan jó lenne az neked?


Írhatnám az okosságokat "20 éves vagy előtted az élet" meg hasonlók, de attól most sz.r neked. Tudod mit csináltam ilyen idős koromban szakítás után? Kidumáltam a haverokkal majd elmentem berúgni majd nyakig belecsaptam a lecsóba bulizás terén.

2020. júl. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
20 eves vagy. Csajozzal, elj, lass vilagot, stb.
2020. júl. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen mondani könnyű de ne bánkódj nem érdemli meg mert ha gyereketek lett volna idővel akkor is meg történt volna. Az is csúnya dolog, hogy mikor veled volt már akkor kezdett összejönni mással. De az idő csökkenti bánatodat. Én soha nem felejtettem el az első kapcsolatomat még mai napig emlékszem rá csak már nem fáj és nem mondom senkinek pedig már 53 éves vagyok.
2020. júl. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!