Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmmel szakitottunk 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A.papa kérdése:

A barátnőmmel szakitottunk 4 hónapja de összejártunk az utolsó kettőben, volt minden. Jó volt az egész erre szombatra csak ugy lett valakije. Összetörtem teljesen. Mit tegyek azóta nem beszél velem, semmi .7 évet voltunk együtt, mehet ez tovább?

Figyelt kérdés
Mit tegyek ??? Segitsetek ... Haggyam kicsit pihenni a dolgot ? Imádom , Ő az életem :(
2013. okt. 16. 12:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem a papa vagy:DD
2013. okt. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értettem sosem, hogy mire jó az, hogy szakít egy pár, de utána még jópár hétig/hónapig összejárnak, együtt töltik a szabadidejüket...akkor miért szakítottak? Egyébként a barátnődnek csak addig kellettél, míg nem talált más párt, hogy addig se unatkozzon, vagy ne érezze magát egyedül. Mit tegyél? Semmit, lépj túl. Amúgy sem lett volna szabad belemenned, hogy még összejárjatok, pláne, hogy még totál odavagy érte. Mit gondoltál, hogy előbb-utóbb úgyis újra egy pár lesztek? Ki lettél használva rendesen...próbáld meg elfelejteni, próbálj meg mással foglalkozni, előbb-utóbb jobb lesz neked is. Azzal semmit nem érsz el, ha zaklatod, vagy mész utána, főleg, hogy már beszélni sem akar veled. Így csak belekavarsz a dolgaiba, amiért mégjobban el fog távolodni tőled, és valószínűleg az új párja sem fogja sokáig jó szemmel nézni ezt...
2013. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól értelmeztétek az utolsó két hónapban egymás közelségét. Amíg te gyengéd érzéseket táplálsz felé, addig ő komolyan gondolta a szakítást és kereste a következő párját, ez idő alatt csupán szüksége volt egy kis egészségügyi hempergésre.

Azt tanácsolom felejtsd el az illetőt, ugyanis ha tud mással együtt lenni, akkor már nem szeret téged.

2013. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő is szeret , tudom ... Nem hivott voolna állandóan , meg érzetette is , egyik napról a másikra összejött olyan gyerekkel akit edig egész életében szidott .. kis cigánygyerek
2013. okt. 16. 13:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért szakított, hogy tudjon melletted pasizni. De azért még kellettél neki, amíg nem talált mást. Valószínüleg rádunt. Kár volt ebbe belemenned, hogy szakítás után még összejártok. Téged használt, ameddig tudod, de azt se hozhatod fel neki, hogy lett valakije, hisz nem jártok.
2013. okt. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha egy "kis cigánygyerekkel" jött össze akkor nagyon messziről kerüld el, még az ágyneműt is felégetném utána. Ki a fenével voltál te együtt 7 évig?
2013. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyerekek a kérdező egy nő:DD
2013. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok nő te idió.a ...
2013. okt. 17. 12:12
 9/9 A kérdező kommentje:
Kivel voltam együtt ? :) Nagyon megváltoztt azóta hidd el , nagyon aranyos csaj ( volt addig ) :( akkor hagyjam a fenébe ?
2013. okt. 17. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!