Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet tenni, ha bánom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha bánom, hogy igy alakult?

Figyelt kérdés

A barátom nagyon heves természetű, nagyon gyakran lobban fel és vág borzasztó szitkokat , sértéseket a fejemhez.

De jólelkű és jó pasi , ezért elnéztem neki, sokáig

Mikor nem úgy tettem, ahogy ő elvárta egy dologban, hátam mögött nagyon durva lejáratási kampányt inditott, hazugságokat terjesztett, csak azért, hogy bosszút álljon. Hozzáteszem , nagyon súlyos vádakat, tehát bolond az biztos.

Emiatt sokan embert elvesztettem.

Be is vallotta , hogy tönkre akar tenni, egy apró nézeteltérés miatt, mert nem tudtam részt venni egy kiránduláson vele, mert már félni kezdtem tőle, folyton agressziv volt szavakban és fenyegetett , hogy meg is öl.

Időnként elborul az agya ok nélkül

Utána betettem neki én is , de én nem hazugságokkal, hanem általa leirt dolgokkal , amiket másokról mondott, és amiket eljuttattam az illetőkhöz. Tehát az ő szavait.

Most úgy néz ki emiatt elveszitheti a munkahelyét.

Sose ártottam senkinek és megvisel a dolog.

Hogyan lehet ezt helyrehozni, ha szét is váltak útjaink?

Hogy ne haraggal gondoljunk egymásra?



2020. júl. 24. 20:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a lehető legjobb dolog veled az èletben! Ő c típusú àllampolgár?
2020. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy? Elég borzalmasak vagytok mindketten, de jobban teszed, ha messzire menekülsz előle, mert szerintem nincs biztonságban most az életed.
2020. júl. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy nem beszéltek egymással soha többet.
2020. júl. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnalom, habár nagyon sok rosszat tett, de én most azt választottam, hogy bosszút állok. Ami nekem is fáj és nekem sem jó érzés
2020. júl. 24. 20:42
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek van remény, hogy valaha még beszélő ismerősök leszünk a facebookon ?
2020. júl. 24. 20:44
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

*De jólelkű és jó pasi


*Mikor nem úgy tettem, ahogy ő elvárta egy dologban, hátam mögött nagyon durva lejáratási kampányt inditott, hazugságokat terjesztett, csak azért, hogy bosszút álljon.


Aki ezt teszi annak semmi köze a jólelkű emberhez.


*Utána betettem neki én is , de én nem hazugságokkal, hanem általa leirt dolgokkal , amiket másokról mondott, és amiket eljuttattam az illetőkhöz.


Próbálod menteni a bőröd, rajta keresztül gyalogolva-a cselekedeted árulkodik a valóságról, az írásoddal ellentétben.


Ennyit a valóságról.

2020. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Minek akarsz beszélőviszonyban maradni vele? Totál mérgezőek vagytok egymásra nézve, csak jobb lesz nélküle. Ennyire szeretsz szenvedni??
2020. júl. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mit mentem a bőröm 6 os, nem értem? Hogyhogy a valóság más , mint a tettem?
2020. júl. 24. 20:46
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

És ezek után te jólelkűnek nevezed?

Sajnos ez így alakult, nincs mit tenni. Mindenesetre a helyedben egyáltalán nem szeretnék vele még beszélő viszonyba sem kerülni.

2020. júl. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hülyéskedj már, megfenyegetett, hogy megöl!!! Ez még viccnek is morbid! Felejtsd el örökre!

Ez a típus az, aki mindig abba rúg bele, aki a közvetlen környezetében van. Addig vagy biztonságban, amíg nem élsz vele egy fedél alatt és amíg nem maradsz vele kettesben. Egész biztosan verte az apja az anyját, talán őt is verték, ehhez van szocializálva. Lehet akármilyen cukimuki jóember, semelyik konfliktusnál nem lehetsz mellette biztos abban, hogy nem landol-e a hátadban majd a konyhakés! Lehet, hogy csak egy fél mondatod mondasz, esetleg semmi hátsó szándékkal, de ő félreérti vagy rátapintasz valami gyenge pontjára és megöl...

Én tudok olyan nőről, akit azért öltek meg, mert annyit mondott egy terhes nőnek, aki tüzet kért tőle cigihez, hogy terhes nőnek nem adok...

Szóval nem kell ahhoz túl nagyot hibázni, hogy egy sérült ember áldozata légy.

2020. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!