Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tenni? Ott hagytam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tenni? Ott hagytam a 3 éves kapcsolatom egy másik srácért. Azt hittem h azzal a másikkal jobb lesz. De nem ugy alakult ahogy képzeltem.

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 17:33
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt hittem szerelmes vagyok belé,de tévedtem... Jól meg is alázkodtam elötte,esélyt kéregettem h hátha jó lesz... a srác tegnap azt mondta h szeretne gondolkodni h mit is akar valójában. Ezt az után mondta h jól megalázkodtam,szinte könyörögtem neki.
2009. márc. 31. 17:34
 2/8 A kérdező kommentje:

most így utolag gondolkodva,maradnom kellett volna a p*csámon a régi barátom mellett. őt azért hagytam ott mert elmult a szerelem,de a szeretet az megmaradt. nem tarthat örökké a szerelem,de a szeretet sokkal erősebb. Most már tudom.

Volt barátom azt kérte tőlem h csak ne feküdjek le ezzel a sráccal meg ad 2 hónapot hátha meggondolom magam,de hát megtörtént,és én nem merem neki elmondani h ha békülni szeretnék,akkor tuti h két szék közül a pad alatt találnám magam :S a 2 hónap még nem telt le,de az exem is próbál csajozgatni... ami engem nagyon zavar,mert féltékeny vagyok. Igaz ő nem úgy csinálta mint én,de zavar,pedig semmi okom nem lenne rá.. de mégis. ugy vagyok vele h ki is békülnék vele meg nem is. de ha békülünk ugy érzem ugy korekt ha meg mondom neki az igazat h mi volt köztem és a másik srác között,de akkor meg elveszíteném örökre. nem akarok egyedül lenn. Én nem tudom h hogyan kell

2009. márc. 31. 17:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ezért kell gondolkozni időben... Nem otthagyni a biztosat a bizonytalanért...
2009. márc. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt hottem h az a srác is biztos lesz,sőt az is volt,de egy hülyeséggel elcsesztem mindent
2009. márc. 31. 17:59
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

a volt barátodadl lefeküdtél?vagy vele nem és egy jöttment elöbb megkapott mint a normális tök rendes barátod?

amugy meg,szerintem meg se érdemled a volt barátod vagy akár egy pasit sem ha csak azért kell valaki,hogy legyen és te ne legyél egyedül.

bocs nem sajnállka te cseszted el...a barátod meg had legyen tul rajtad és hagyjad,hogy találjon egy rendes lányt akivel boldog lehet!

2009. márc. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

a volt barátommal 3 évig voltam együtt és éltünk rendszeres nemi életet.

Tudom h gerinctelen egy alak vagyok... :S lehet h tényleg hagynom kéne

2009. márc. 31. 18:36
 7/8 anonim ***** válasza:
...
2009. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tenyleg szeretted a baratod, legalabb annyit megerdemel hogy bevalod neki oszinten meg ha vege is mindennek...

Tiszteld , ha mar nem becsulted meg

2009. nov. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!