Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lanyok/nok, miert csinaljatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok/nok, miert csinaljatok ezt, csak hogy legyen valakitek?

Figyelt kérdés

Szoval volt egy lany akivel tavkapcsolatba ismerkedtem meg es tovabb is ugy tartottuk a kapcsolatot. Addig addig ismerkedtunk mig nagyon megkedveltuk egymast es szinte mar jartunk, meg is beszeltuk hogy nyar utan ugy lesz. Teltek az idok a csaj jobban megkedvelt es elegge belenyugodtam a dolgokba hogy komoly lesz. Am egy nap osszefutott valakivel a multjabol akivel talan ugyanigy volt mint velem, csak akkor nem jott ossze neki vele, meg aztmondta nem is lett volna olyan jo azzal a szemellyel, mert nincs mindig otthon munkahely miatt stb. Osszefutaskor elojottek az erzelmei iranta (amire azthitte hogy elmultak es rendebn van) es ossze lett zavarodva. Szunetet/idot kert donteni aminek persze tudjuk mi a vege, valahol en is tudtam. Szoval a lenyeg hogy lepnem kellett mert ha nem beszelek vele o nem irt volna(kozbe a masik csavoval napi szinten elkezdtek beszelni) es gondolom hogy ez igy szepen lassan ellapult volna. Az a lenyeg hogy veszekedtunk hogy o nem tud donteni stb. s vegul meghozta a "donteset" es hat vege lett.

Szoval ezek hirtelen fellangolasok lehetnek, vagy csak en voltam rosszkor rossz helyen, es csak tenyelg en voltam az a "csak hogy legyen valakim"? Az erzelmei allitalg valosak voltak es most is irantam,mivel vegul nem vesztunk ossze, de ezek szerintem csak ures beszedek.



2020. aug. 3. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát...egy olyan csajt kedvelsz akivel soha nem találkoztál?

Ugyan már...ezek nem valós érzelmek.

2020. aug. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Laylah ***** válasza:

Tudod kérdező, mikor az embernek szerelmi csalódása van, akkor az olyan szinten tud fájni, hogy könnyebb utólag mindent hamisnak beállítani, mint elfogadni a vereséget egy másikkal szemben. Az érzés, hogy végig át voltál verve, és te vagy az áldozat, a naiv, az sokkal könnyebben feldolgozható, azért nagyon sokan (szerintem kb. mindenki) errefelé hajlik. Bevallom, én is, de én tudatában vagyok, és mikor enyhül a fájdalom, akkor még egyszer átgondolom az egészet úgy, hogy közben őszinte vagyok magammal akkor is, ha fáj.

Voltam párszor hasonló helyzetben, mint te, az online ismerkedés abszolút nem ismeretlen téma számomra. Jelenlegi párommal is online ismerkedtem meg, egy hónap után már "jártunk", onnantól számítva pedig 2 hónap után találkoztunk először. Azóta pedig (bő 2 éve) együtt élünk.

A leírtak alapján szerintem nem hazudott neked a lány. Valóban érdeklődött irántad, csak erősebbnek gondolta a vonzalmat, mint amilyen válójában volt. Abban is tévedett, hogy érzelmileg tiszta lappal kezdett ismerkedni másokkal, így veled is, de ez sem volt tudatos döntés. Nekem is volt nehéz szakításom, és mikor hónapokkal később már azt gondoltam, hogy túl vagyok rajta rég és másokkal kezdtem ismerkedni, akkor összetalálkozva az exszel azért fejbe vert az érzés, hogy mégsem vagyok annyira túl rajta, mint gondoltam. Szóval megértem azt is, hogy nehéz döntés elé került, ami egyrészt azért is jó hír számodra, mert nem egyértelműen a másikat választotta, volt esélyed vele szemben. Sőt, szerintem ha nem rohantad volna le, akkor egy kis eséllyel a te javadra is dőlhetett volna az egész (persze tényleg kis eséllyel, mert a régi-új varázsa mindig erősebb a "megszokottnál", ott még megvan az újdonság ígérete, némi izgalom, ami ideig-óráig érdekesebbé teszi a meglévőnél).

Szerintem te erőszakoltad ki a veszekedéssel, hogy dobjon. A régivel nem ok nélkül szakadt meg a beszélgetésük annak idején, valami volt benne, ami miatt nem érte meg neki várni rá, amiért inkább mást, elérhetőbbet, szimpatikusabbat keresett. Kb. olyan döntés volt ez neki, mint a rég nem látott, szeretett apját vagy a nemrég megtalált, szintén szeretett anyját választani.

2020. aug. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!