Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Meddig fog ez az allapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerdesekkel teli kérdése:

Meddig fog ez az allapot tartani..? Hogyan legyek tul rajta..?

Figyelt kérdés

Ugy erzem nem ugyanott tartunk erzelmileg a parommal, ket ev utan sem erzem azt, hogy o igazan szeretne engem, sok jel utal arra, hogy viszonya van massal/masokkal is..

Rengetegszer kertem mar szamon, de csak hazudozik nekem, sokat szenvedtem miatta a ket ev alatt, meg ha azt is erzem, hogy o eletem nagy szerelme, van benne valami plussz, valami amit eddig meg senki masban nem lattam meg, es ugy erzem (most meg), hogy ez nem is fog valtozni, nem tudnek magamhoz kozel engedni senki mast, nem vonzodnek mashoz

Megis ugy gondolom az lenne a helyes dontes magammal szemben, ha elemgednem ot..

Szoval ehhez szeretnek segitseget kerni, tapasztalatokat..

hogy ha voltatok hasonlo helyzetben, ti hogy veszeltetek ezt at, mennyi ideig tartott ez a "szenvedos" idoszak, mikor ereztetek azt, hogy kezdtek helyre allni, vagy mik voltak azok a dolgok amik segitettek nektek?

Igazabol mindenre kivancsi vagyok, ami ehhez kapcsolodik..



2020. aug. 4. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem szallj ki ebbol a kapcsolatbol mig nem lesz neked rosszabb. Nem ertem hogy miert szeretnek az emberek szenvedni. Hagyd ott a picsaba. Fogsz kesobb olyat talalni akivel sokkal jobb lesz neked. Velemenyem szerint ilyenkor csak az idot veszik el sajat maguktol az emberek. Gondolj bele..tovabb huzod ezt..mennek az evek..kesobb kevesebb eselyed lesz normalis part talalni..a kor miatt.:)
2020. aug. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy ez lenne a helyes lepes, csak megis nehez elengednem ot..
2020. aug. 4. 20:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Minél korábban szánod el magad a szakításra, annál jobban teszed.

Beszéld meg vele, hogy igaz-e, amit (most még csak) sejtesz. Ha "igen"-t mond, akkor váljatok szét.

Hónapok kellenek az eset feldolgozásához, de egyszer majd minden seb begyógyul.

Azonnal ne akarj kapcsolatot teremteni, mert ilyen fejjel nem tudsz józan ítéletet (döntést) hozni.

Sok szerencsét!

2020. aug. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy egyszer fáj nagyon és egy idő után elmúlik, vagy hogy folyamatosan fáj, mert ugyanott tartasz. Egyszer kéne csak megtenned a helyes lépést.
2020. aug. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat, elgondolkodtatoak..
2020. aug. 13. 08:41
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagyod a méltóságodat megtaposni.

Nap mint nap megaláz.

Nem te kellesz neki.

Röpköd összevissza, te jó vagy, ha nincs más.

Az idő múlik.

Én egy percet sem pazarolnék rá többet.

Nem szeret.

2020. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!