Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig fog még tartani az az...

Meddig fog még tartani az az állapot amikor görcsölgetsz s ott lent olyan mintha feszítenének szét? 18hkm

Figyelt kérdés
Legfőképpen este szoktam érezni.Lehet attól,hogy még mindig tágulok vagy a baba mozgásától?Remélem nincs baj
2015. júl. 27. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne reménykedj szerintem, hogy elmúlik. Én nem tettem.. azóta csak rosszabb lett. Nő a méhed és ez sajnos kellemetlen tud lenni. Szedjél magnéziumot és azért nézesd meg magad a dokiddal. Egyébként állítólag ha nyílik a méhszáj, azt nem lehet érezni, szóval kár is aggódni emiatt. De nem ez okozza. Emlékszem amikor 18 hetes korom körül voltam, nekem is akkor lett nagyon kellemetlen és akkoriban itt rengeteg kérdést láttam itt ezzel kapcsolatban, szintén hasonló korú kismamáktól. Többen végezték dokinál aki mindent rendben talált. Én is kérdeztem az enyémet, csak legyintett, hogy normális. Meg amúgy is zárt voltam (vagyok azóta is). De jobb azért ha megnéz.

31 hkm

2015. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod.Csütörtökön megyek genetikai uh-ra ott elvileg látják a méhszájat.Ahol lakom nem szokásuk nőgyógyászatilag vizsgálni csak uh-val,ezért akarok magándokihoz menni.Te milyen magnéziumot szedtél?Én magne b6-ot,de néha úgy érzem,hogy már nem használ
2015. júl. 27. 22:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Én magnosolvot. Eleinte bérest szedtem de kevésnek éreztem. Magnosolv bejött. A magne b6 kis dózisú és rosszul is szívódik fel.

UH-n is látszik a méhszáj, engem a dokim csak úgy vizsgál. Nőgyógyászatilag egyszer vizsgált, akkor is mert kértem folyás miatt.

2015. júl. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez az érzés végig volt,sőt hiába vártam hogy elmullik,egyre erősebb lett. És miután mindig minden vizsgálat jó lett,az orvosom csak a vállát huzogatta hogy hát nől a baba,tágul a méh. A végén már napi 6 szem magne b6 tól sem lett jobb,főlleg estére..... Akkir olvastam valahol a magnerotról hogy az jobb,és valóban napi 1-2 szemtől már sokkal jobb lett! Sajnálom hogy hamarabb nem próbáltam ki,csak ajánlani tudom! :-)
2015. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) magnerot is jó magnézium?
2015. júl. 28. 00:39
 6/7 niiiiki válasza:

Szia!Én is magnerotot szedek és plusz magnéziumot ami sokat segít de még így is érzem a feszülést.Ne parázz a dokim szerint ez normális

17 hetes kismama

2015. júl. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, nekem nem volt elég a magnerot. De jó természetesen, jol felszívódik, ki kell próbálni. Amennyi ember, annyi igény ezekkel az ásványianyagokkal kapcsolatban. Nekem nem vált be de nálam volt nem terhesen is gond a magnéziummal, vagy rosszul szívódik fel vagy túl sok az igényem nem terhesen is.
2015. júl. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!