Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez a borzalmas állapot mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a borzalmas állapot mennyi ideig fog tartani, és mi lesz egy kemény társfüggős párkapcsolati szakítás után?

Figyelt kérdés
43F/41N én,F lettem keményen társfüggő,(talán anyakomplexus is a gyerekkori szeretethiány miatt)A Barátnőm tegnap 3 kor mondta el,hogy vége 1.5 év után,így döntött,mert nem bírja ezt így.Alig eszem,alig alszom,gyomorideg,és kapkodok a levegő után,pánik,félelem,kilátástalanság,magányosság.(mi gyerekkorunkban jártunk)Lehet ebből nagy baj?mert attól félek,be fogok ájulni,azt sem tudom hogy megyek dolgozni kedden.

2013. márc. 30. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szeretted ezt az illetőt nagyon, akkor nyugodtam felkészülhetsz erre az állapotra még kb. 1 évig.
2013. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a szeretethiány miatt, sokáig, ezt fel kell dolgoznod, ebben nincs segítség, sajnos N
2013. márc. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én kb 2 hétig nem bírtam enni, se aludni, semmit, csak léteztem mint valami gép. Aztán hónapokig sírtam. Fél év után kezdtem jobban lenni, de teljesen túllépni ezen 2 évbe telt. Most már akkor se kéne az exem, ha utánam hajítanák. Ugyanis már más érdekel:) ilyenkor kb másfél éve még én se hittem volna, hogy rajta valaha túllépek, de így történt. Iszonyatosan ki voltam készülve.
2013. márc. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen át tudom érezni a helyzeted, mert én is így éreztem a szakítás után. Nem ettem és lement rólam röpke 5kg, sírógörcseim voltak, pánikroham rám is rám jön(van hogy mai napig-főleg ha vele álmodok, ami sajnos még így 2hónap után se szűnt meg)

Arra készülj fel, hogy az első 1hónap lesz a legnehezebb. Nem foglak ámítani, irtó szar lesz. De aztán egyre jobban kezd visszatérni az életkedved és már nem fogsz annyit gondolni rá(mondjuk nem 0-24be gondolsz rá, hanem 0-23ba:))) de ez is már haladás!) Én most kb. 2hónap után érzem úgy, hogy már nincs az a "jaaj meg akarok halni, nincs értelme nélküle semminek" effektus. De még a mai napig borzasztó, nem tudtam kiheverni és szerintem nem is fogom tudni még egy jó darabig, mert nagyon szeretem/szerettem. A hiánya borzasztó lesz erre készülj fel. Talán még most nem fogtad fel, hogy ő már nincs neked.De amikor majd rádtör a hiánya, az, hogy már nem csókolhatod többet, hogy nem ölelheted többet stb... az nagyon kemény lesz :((( sajnos tapasztalatból beszélek.

Nekem azt kellett végignéznem, hogyan vert át a barátom 2,5év után és már az új barátnőjével enyelegnek közvetlenül szakítás után jöttek össze.


Szóval fel a fejjel! Lesz ennél még jobb is! Aki majd megbecsül minket és majd csak nevetni fogunk, hogy most miért is voltunk annyira rosszkedvűek. :)

2013. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!