Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyünk újra együtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyünk újra együtt?

Figyelt kérdés

Barátom nem olyan régen szakított velem. Ezután barátok maradtunk és néha beszélünk és találkozunk is. Viszont kezdem úgy érezni, hogy távolodunk egymástól. Én nagyon szeretem őt és nem akarom elveszíteni. Próbálok javítani azokon, amik problémák voltak köztünk és szeretném újra próbálni majd. Lehet még esélyem? Hogy győzzem meg róla, hogy adjon esélyt és meddig érdemes várni vele?


20/l



2020. aug. 7. 14:34
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
95%

Nem, sajnos meg kell tanulni, hogy szakítás után nem beszélgetünk, nem reménykedünk. Le kell zárni, aminek vége.


Ahogy leírod, itt egyedül te kaparsz. Ez nem viszi előre a kettőtök nem létező kapcsolatát.

2020. aug. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Igazából azért nem engedtem még el és azért reménykedem, mert nem zárta ki a lehetőséget, hogy idő múlva mi még együtt legyünk. Nem szeretne elveszteni, de kicsit úgy érzem ő se tudja mit akar. Ezért is akarok bizonyítani neki.
2020. aug. 7. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
20 évesen a helyedben? felejtsd el, ez a legjobb amit tehetsz. Jön jobb aki megbecsül és szeret téged és nem utolsó sorban egyenes veled. Mert ez a srác mint látható nem az.
2020. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld 1 percig sem! Gondold át, hogy miért szakított veled, hátha van belőle tanulni valód (nem biztos), őt meg engedd el.
2020. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"nem zárta ki a lehetőséget, hogy idő múlva mi még együtt legyün"

Hát persze, hogy nem. Most megpróbál becsajozni, de ha nem jön össze és már nagyon viszket neki, akkor jó leszel pár menetre.


Ide figyelj: szakítottatok, innentől járj saját utadon. Ne keresd, ne olvass régi üzeneteket, ne nézegess képeket, stb.

2020. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem ilyen egyszerű.

Én hiszek a második esélyben.

Első baratomnal másfél év után szakitottunk, majd 3 honap múlva kibekultunk. Sírva jött hogy szeret. Én is szerettem. Jó volt, igaz újra eljottem a bajok.


Második barátommal ugyan ez. Úgy tűnik nálam a másfél év a kritikus. Vele is akkor szakitottunk 1 hónapra. Majd ő is visszajott. Nem azért mert "viszketett neki". Nem zárom ki ezt se, az hogy valaki visszamegyek a másikhoz sok minden miatt lehet. Hiány, szex, az is lehet hogy igen keres mást de nem talál jobbat. Rajon mit veszit.

Ez mind azért mert szereti a másikat az ember.

Én azóta is együtt vagyok párommal.

Bevallom eleinte nagyon nehéz volt. Éppen azért amit írtak előttem, mindenki mondta, hogy nem jó ötlet, vagy én feltételezett azt, hogy csak a szex miatt használná ki.

De bevallom őszintén... Hiszterika voltam és havonta szexeltunk. Mégis velem akart lenni.

Egyébként azóta megoldosott minden, mert szeretem.


Egy biztos minden választás kérdése. Az embernek lehet több szerelme, a kérdés kit választ. Senki se lesz tökéletes.

Ha nem jöttök újra össze lesz más, nem ugyan an, de más. Más értékekkel, más rossz tulajdonsagokkal.

Ha sikerül összejonni változni kell.


Amit tudok tanácsolni még, hogy ha tudja, hogy te akarod o meg nem akkor nem fogja akarni. Nehéz, de hagyni kell ilyenkor.

Nem beszélni. Éreznie kell a hianyodat.

Illetve az se működik ha te könyörgöd ki. Mindig benned lesz hogy csak azért van veled mert kieroszakotlas illetve ettől o is úgy érzi hogy előnyben van.


Utoljára leirhatod neki hogy szereted vele akarsz lenni. Innentől kezdve nála a labda. Ha nem akar tőled semmit elfogadod, de akkor te tovább lépsz és nem szeretnél többet beszélni.


Es akkor itt hagyod neki az időt. Heteket, hónapokat. Es foglalkozz magaddal lehet rajkssz h megse kell, vagy lehet o jon rá hogy kellesz.

Szerintem ez egy tuti módszer mindenre. Nyilván nehéz és fájdalmas.

Sok sikert!

2020. aug. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tizenhármas ***** válasza:
Ha szakítottatok és távolodik, akkor azt el kell fogadnod.
2020. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!