Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit tegyek, hogy megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy megint együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a barátom (4 hónapot voltunk együtt) és egyre jobban úgy érzem, hogy a kapcsolat még nem fejlődött ki teljesen, és ha jobban megismertük volna egymást, nem lett volna vége. Viszont van egy elég nagy probléma, hogy nem találkozom vele. Van egy közös barátunk, szóval csak rajta keresztül tudnám látni.

2018. aug. 2. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Miért lett vége?
2018. aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha szakított, volt oka rá, erőltetni pedig nem lehet. A baráttal pedig 2018-ban szerintem ezer módon kapcsolatba lehet kerülni...
2018. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyik napról a másikra megváltozott benne, hogy már nem szeret. Teljesen hirtelen, szóval az előző napon még minden tökéletes volt. Főleg az volt a probléma szerintem, hogy nem lelkiztünk/ beszélgettünk komolyabb dolgokról.

Igen, de nem akarok neki írni/ felhívni telefonon, mert ő szakított velem és ez tovább rontana a helyzeten, hogy úgymond "visszakönyörgöm magam"

2018. aug. 2. 13:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azt érdeklődd meg, hogy mi volt a tényleges oka a szakításnak, afféle "úgysincs már vesztenivalód" alapon, és mondd meg neki, hogy nem köteles válaszolni, de szeretnél tanulni belőle, hogy legközelebb ne kövesd el ugyanezt a hibát.
2018. aug. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Egyik napról a másikra. Persze.

Inkább lett neki más, és azért dobott téged.

Ne erőltesd, hagyd a fenébe.

2018. aug. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám. Voltam már ilyen helyzetben mint Te.

Aztán idővel rájöttem hogy csak nekem tűnt úgy, hogy minden tökéletes és hogy "egyik napról a másikra" változott meg valami. Dehogy, megváltozott ott már hamarabb is, csak nem szólt, meg lehet Te se vetted észre hogy valami bántja.

A másik meg, hogy neki az volt a megoldás, hogy szakítson. Nem hogy megbeszélje, megjavítsátok, hanem: akkor viszlát! Ergo nem hitte hogy ezt meg lehet javítani.

Na ezeken felesleges is agyalni utólag is, ma már tudom. Ha valaki akar tenni a kapcsolatért, kinyitja a száját és megbeszélitek, egyébként csak időpocsékolás.


30/N

2018. aug. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon egyet értek a #6-os válaszolóval. Szerintem csak te gondolod, hogy az lehetett a gond. Mert kétségbeesetten próbálsz valami magyarázatot találni.

De olyan nincs, hogy egyik napról a másikra. Vagy nem vetted észre, vagy nem mutatta, de más volt ott.

Nyílván egy kapcsolat nem tud kiteljesedni 4 hónap alatt, ha ő azt akarta volna, hogy folytatódjon, akkor tett volna érte, és nem szakít. Valószínüleg mégsem érzett úgy irántad, mint hitted. Ez van, kar ezen agyalni, az első par hónap mindig arról szól, hogy kiderüljön összeilletek-e, és hogy kialakul-e igazán szerelem.

Én is jártam igy, hogy az elején nagyon oda volt értem, aztán pár hónap után lelankadt a kezdeti lelkesedés.

2018. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!