Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nők! Mit tennétek ha kiderülne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit tennétek ha kiderülne, hogy a párotok az elmúlt 30 napban 122 kérdést írt volna ki Gyakorikérdésekre?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 21:07
A kérdező szavazást indított:
Szakítanék.
Keresnék neki egy szakembert.
Figyelmeztetném, hogy ha havi 10 kérdésnél többet fog kiírni a jövőben, akkor kidobom.
Örülnék. Így okosodik.
Hidegen hagyna.
38 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon unatkozhatsz baszki😅
2020. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kihagytad a valaszlehetosegek kozul h “keresnek magamnak hobbit es/vagy szakembert, ha ennyire semmitmondo dolgok miatt akadok ki”.
2020. aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Furcsának találnám.

De ha már megtörtént, érdekelne, hogy milyen kérdéseket írt ki.

2020. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nőként, de az a férfi aki 122 kérdést ír ki ide havonta annak általában nem nagyon van kapcsolata. Egyrészt van ideje hülyeségeket kitalálni - egy hónapban összeadva nincs 122 értelmes kérdés a kategóriában - másrészt az illető megszállott ami nem jó.
2020. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Megmondanám neki, hogy szedje össze magàt, ugyanis én már több, mint 500 kérdést írtam már ki :P
2020. aug. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5.


Ez valóban egy olyan tett amire büszke lehet bárki is?

2020. aug. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez átlagosan napi 4 kérdés...adnék neki esélyt a fejlődésre, de az én szememben ennek úgy tízszeresétől kezdődik a férfi!
2020. aug. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

6#

Kérlek nézz utána a szarkazmus/irónia/vicc fogalmainak.

Ha megvannak, akkor húzz le egy felest és lazulj! Köszi, puszi :* (5-ös voltam)

2020. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Kár, hogy ez kicsit sem volt "vicces", mivel van itt olyan - női - felhasználó aki tényleg kiontott már magából 500 kérdést. Esetekben ilyen "Milyen színű a kék kesztyű" erejűeket, csak mert "unatkozott". Férfiből még több ilyen van. Mire jó ez?
2020. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Honnan tudod,hogy pontosan annyit? Ha otthon írogat azt Te is tudod, órákat tölthet a gép előtt, mert ha kérdez, a válaszokat is figyeli.

El nem tudom képzelni,hogy milyen témában kérdezhet ennyit, ha nagyon erőlködnék se vetődne fel bennem ennyi kérdés, max. trollként.


Ülj le és beszéld meg Vele.Nem hinném,hogy szakember süzksgées ehhez, inkább hasznos elfoglaltság amivel leköti magát ahelyett,hogy itt írogat.

2020. aug. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!