Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ki hogy dolgozta fel azt ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy dolgozta fel azt , hogy egy másik nőért/ pasiért hagyta el a párja?

Figyelt kérdés
És ha megbànná, visszafogadnàtok ?
2020. aug. 12. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem.

Nem leszek senkinek B terv.

Húzzon a p*ba.

2020. aug. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%

pia

bdsm party

es pia

F

2020. aug. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Egy darabig biztos vissza tudta volna könyörögni magát, de már nem. Amúgy is jó a kapcsolatuk azóta is, én meg egyedül vagyok.
2020. aug. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Pár évig a hátam közepére sem kívántam egy férfit sem.

Próbálkozott visszatérni, de most őszintén, minek? A fenének sem volt már gusztusa hozzá mások után. Az én mondàsom mindig az, ha elment maradjon is ott, vagy máshol. Hol érdekel az már engem?

2020. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Visszafogadni? Ugye csak viccelsz?

Nem bánná meg, csak nem jönne össze az újjal a dolog, azèrt akarna visszamenni.

2020. aug. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alessandro10 ***** válasza:
Én először azt hittem, soha nem tudom kiheverni, úgy voltam vele, bármikor visszafogadnám csak egy szavába kerülne. Azóta (jó 1 év után) rájöttem,mindenkinek jobb lett így, hogy elváltunk. Nagyon nem illettünk össze. Amíg együtt voltunk, az maga volt a földi paradicsom, utólag persze tisztán látva csupán egy konfliktusmentes látszatházasság volt. Mondtam neki, jó döntés volt a válás, erre még ő haragudott meg rám. :)
2020. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!