Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi lehet az igazsag? A csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az igazsag? A csaj miatt szakított igazabol?

Figyelt kérdés
Parom kozos jovot tervezett velem. De az utobbi idoben voltak veszekedések,feltekeny voltam, es nem reagáltam arra,hogy o gyereket szeretne. Elment egy par napos kirándulásra, es ott megismert valakit. Csokkentek a hivasok írások...azt mondta nincs ideje tobbet jelentkezni mert programok vannak. Mikor haza jott akkor se keresett többször. Szamon kertem hogy most mivan, meg engem allitott be feltekeny hisztisnek. Mondtam hogy akkor szak itsunk ha mar nem akar semmit. Nyugtatott es hogy varjunk, gondolkozzunk....Aztan mar a telefont se vette fel.Masnap kiderult hogy egy lannyal randizott es szakitani is akar..nagy nehezen bevallotta. Es hogy nem a lany miatt, hanem amugy is szakított volna.
2020. aug. 14. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy is szakítani akart, igen, az hogy megismert valakit csak adott a dolognak egy végső löketet.

Sajnálom.

2020. aug. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De mikor elment meg mondta hogy jaj de hiányzom es majd visszajon. Meg akkor meg akart gyereket.
2020. aug. 14. 09:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De amúgy mindketten fent vagytok az oldalon, vagy egy ember találja ki ezt a sztorit?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eljeg..


Amennyiben valós a történet, és nem csak egy ember etet itt minket, ne sajnáld.


Majd lesz olyan férfi, aki megbecsül, és nem tenyészkancának néz. Ha majd a másik nőnek összevarrták ott alul, jöhet a harmadik gondolom. :")

2020. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#2 mondani sok mindent lehet. Velem is megesett hogy a szakítás napjáig hazudtam a páromnak hogy szeretem, pedig már nem volt az igazi egy ideje.
2020. aug. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

3 Mindketten fent vannak, és a páros egyik tagjának a féltékeny jelenlegi élettársa is.És a sztorik több mint 20 évvel ezelőttiek. Nem fiatal gyerekekről van szó, csak kamu sztorik mögé rejtik a mondandójukat.


Most viszont az egyik közülük megunta a játékot, és fellebbenti a fátylat.

2020. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 Na de ezt nem értem. :")


Akkor az egy hónap után eljegyzésből semmi sem igaz? Vagy megtörtént, csak 20 évvel ezelőtt? :D Szaftos, az oké, viszont érthetetlen, nem logikus.

2020. aug. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

6 Nem logikus annak aki nem ismeri a feleket. A feleknek meg tökéletesen érthető minden. A féltékeny jelenlegi élettársa a pasinak meg őrjöng, hogy azok ketten beszéltek, mert egy csomó hazugságot költött a háttérben a másik nőről, aki az utóbbi időben sorban leplezi le a hazugságait, a cselekedeteit, és teszi nyilvánossá azt amit a liba eddig rejtett. Ráadásul a liba megjátszotta a másik nőnél, hogy ő a nő exe, és a nevében irogatott, ugyan ezt tette az élettársával is aki egy ideig azt hitte, hogy a másik nő irkált neki-holott ez nem volt igaz.


Nem fogok itt bele menni részletekbe-felesleges, meg már unalmas is.

2020. aug. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mind1 már? Vége van engedd el mennyi időt akarsz még rá pazarolni amikor ő rég boldog másal?
2020. aug. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2020. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9 Én nem, az tuti.


Vagy a liba, vagy a pasi ilyen sorrendben-a lehetséges jelölt.

2020. aug. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!