Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem szeretett? Vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretett? Vagy csak mondta a szépet? Akadt jobb?

Figyelt kérdés
Parom szakitott velem, mert elment egy konferenciára, ahol megfogta egy lany. De nekem azt mondta nem emiatt, hanem mert nem állt biztos lábakon a kapcsolat. Voltak veszekedések, de mindig kibekultunk, nem éreztem, hogy ez olyan súlyos lenne neki, és emiatt kiabrandulna belőlem. Nem bírja a veszekedeseket, azaz ha féltékeny vagyok és emiatt morgok. Más miatt nem veszekedtunk. Már jartunk egyszer, ez a második alkalom, tudta mire számíthat,és azért jött újra össze velem,mert rájött én vagyok számára a megfelelő. És mondta,hogy jó volt velem,Bar veszekedtunk akkor is,de hogy minden kapcsolatban vannak veszekedések,úgyhogy nem baj... mielőtt elutazott mondta,hogy majd jon vissza, előző este már fővárosba utazott mert dolga volt,akkor is mondta hogy hiányzom. Másnap négy napos konferencia. Akkor jött a másik lany...utána meg egyszer randizott vele,hogy megnézze milyen hatással van rá. Plusz mondta,hogy mikor elment tolem alig várta...utána meg hiányzom című szoveg...aztán konferencia másik lany. Majd visszajött közölni velem,hogy már nem bir velem együtt lenni. Erthetetelenul állok ehhez...úgy ment el,hogy minden rendben,utólag meg mondja,hogy boldog volt hogy elutazhat tolem végre.
2020. aug. 8. 18:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
*megunja addigra
2020. aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lépj tovább! Szerintem a lány csak élvezi ,hogy elvehette tőled aztán kidobja....Akkor NE! Fogadd vissza.
2020. aug. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Most elment egy másik konferenciára. Erdekes,folyton a messengeren lóg,most van ideje irkalni neki,nekem nem volt...nagyon dühítő az nekem hogy a mi kapcsolatunkra mondta,hogy nem állt biztos lábakon, de ez most biztos lábakon áll 2nap járás után és ezen a konferencián nyilván nem fog más új lányokkal beszelgetni se flortolni...csak nálam tette meg ezt. elég rosszul esik ez nekem
2020. aug. 8. 22:57
 14/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat Kérdező! De őszinte leszek te lelkileg kissé gyenge vagy. Tanácsolom, kis kapcsolat mentes időszak alatt szedd magad lelkileg rendbe. Biztos egy csodás lány vagy,de egy szemét pasi miatt annyira buktál ki,amennyit nem érdemelt meg. Majd jön egy pasi akinek te leszel az első,akit bárhová elengedhetsz nyugodtan ....Értékes vagy,mint minden nő!!
2020. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!