Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan tudnám visszacsábítani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám visszacsábítani?

Figyelt kérdés

Barátom egy hónapja szakított velem viszont ez idő alatt is tartottuk a kapcsolatot. Mindenképpen szerettem volna még egyszer ezt az egészet megpróbálni, mert úgy érzem tudok javítani a hibáimon. Ő viszont nagyon bizonytalan és nem sok esélyt lát erre. Megegyeztünk abban, hogy elkezdünk randizgatni és kiderül majd. Szerintetek mivel tudnám újból elcsábítani?(azon kívül, hogy bizonyítom tényleg változtam kicsit) Nagyon fontos ő nekem és mindketten szeretjük még a másikat.

Válaszokat előre is köszi!

22/l



2020. aug. 19. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Na akkor ha eljutottatok idáig hogy azt mondja kezdjetek el újra randizni akkor neked most kell okosnak lenned. Ő tudja hogy te odáig vagy érte, valószínű csaj sajnálatból adta azt az esélyt, de neked be kell bizonyítanod hogy te más csaj lettél. Első körben te ne írj neki, ne keresd, várd meg hogy ő keressen. Te addig hozd rendbe magad külsőleg, belsőleg. Új frizura, új ruhák, kicsit új stílus plusz viselkedj úgy hogy ő örüljön hogy te adtál neki még egy esélyt. Amúgy mért szakítottatok?
2020. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hosszú távon nem fog működni, de ha randizni akar, akkor nyitott a kérdésre, nem kell elcsábítani. Arra kell figyelni, hogy a régi problémák ne jöjjenek elő, ha tudod, hogy miért nem jött össze, akkor változtass.
2020. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért szakítottunk, mert sajnos sok volt a veszekedés. Emiatt úgy érezte, hogy nem illünk össze. Én eljutottam odáig, hogy a veszekedés kiváltó okokat megszüntessem és talán már jobban tudnám kezelni, ha mégis lenne ilyen eset.
2020. aug. 19. 21:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi tortent azota?
2020. dec. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!