Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek visszacsábíthatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek visszacsábíthatom valahogy újra?

Figyelt kérdés
21/L vagyok. még fiatal tini koromban (14 körül) volt egy kissrác aki szerelmes volt belém, de én nem nagyon értettem akkor hogy mit akar, meg nem is akartam ilyen fiatalon semmit. aztán amikor 17 évesek lettünk összejöttünk, nagyon szerettük egymást. de pont akkor volt az érettségi mindkettőnknek, nagyon stresszeltünk és nem működött a dolog. én anorexiás és depressziós lettem, sajnos tényleg elviselhetetlenül viselkedtem amiért ő kiábrándult belőlem és elhagyott. azóta járok terápiára, sokkal jobban vagyok. szeretném ha megint lenne köztünk valami, de félek hogy a szakítás után már nem vonzódik hozzám többé
2017. szept. 6. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
71%

Dicséretes, hogy talpra tudtál állni, és szerintem is nagy eséllyel működhetne jobban most egy párkapcsolat, mint annak idején. Viszont, ezt én hiába írom neked, ő nem biztos, hogy így látja, lehet, hogy annyira kiábrándult, hogy nem maradtak érzelmei feléd, teljesen lezárta, így hiába próbálkoznál.


Ez csak akkor derül ki, ha vele beszélsz. Mondhatjuk itt mi, hogy SZERINTÜNK van-e esélyed, de azzal nem sokra mész. Állj elé, add ugyanezt elő, amit nekünk leírtál, és választ kapsz.

2017. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem megér egy próbát!:)) 75%os esélyt gondolok rà!
2017. szept. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálam nem lenne esélyed, de nem is nálam kell, mert én akivel szakítok azzal többet nem hogy újra kezdés, de még csak egy sima kapcsolatot sem tartok utána, hogy netán beszélgessek vele valaha is még egyszer... De, hogy ő ilyen e azt ki tudja a leírtakból? Próbáld meg és meg tudod nem kell félni, ah te akarod és neki most nincs senkije éppen lehet ő is újra akarná. 38F
2017. szept. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!