Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanunk kell?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Igazából nem is kérdés, biztos vagyok benne hogy mindenki azt írja, hogy igen ennek vége.

Viszont muszáj kisirjam magamból.


Párommal másfél évig voltunk együtt. Majd szakitottunk, sokat hisztiztem.

Kétszer mondtam neki hogy próbáljuk meg újra változni szeretnék. 1 honap telt el, amikor athozta a cuccokat o mondta hogy próbáljuk meg újra. Így adtunk meg egy esélyt.

Én úgy gondolom /gondoltam hogy lehet jó. Mert tényleg sok volt a felesleges hiszti. Rajottem mit veszítettem és mennyi értéke van. Hibái is de értékei is vannak, ami miatt elviselheto a negatívum.

Én se vagyok tökéletes, és a hisztik én meg változtatni akarok, nem miatta, hanem mert bárkivel vagyok együtt nem mehet.

Ő most elment acsaladjaval másfél hétre horvátorzsagba nyaralni.

Igazából még nem publikus, hogy együtt vagyunk.

Nekem ez fájó pont, mert úgy gondolom csak úgy lehet normális újra minden ha igenis kimonsjuk h együtt vagyunk és majd szépen alakul. De felse hív telefonon nehogy meg tudják.. En se hívható ezért.

Hát... Kiakadtam. Próbáltam nem hisztizni. De megirtam neki h nekem ez fáj és megalazo. Messengeren írtam. De rájöttem hamar hogy butaság nyaral majd ha hazajon megbeszéljuk, kitoroltem. Hisztizett o... Monsta h mondjam el mit írtam. Mondtam hogy mindegy, nem fontos! De csak akarta hallani, hát leirtam. Na azóta megegyszer eljátszott ük ezt következő nap.

A lényeg hogy kieroszakolja h leirtam majd nem reagált rá. Leszarja. Leirtam mennyire rosszul esik meg hogy sirtam is.


Kapcsolat alatt is sok mszor az volt a baj h igen hülyesége hisztiztem de aztan elengedtem volna, csak ahogy lekezelte... Az fel húzott. Az hogy egyből ugrott, bunkozott vagy leszarta.


En ugy erzem mindent megteszek azért hogy működjön.


Ő pedig kisujjat se mozdítja. Neki így kényelmes.


Nagyon megbant folyton és nem erdekli. Most is "o nyaral".


Lehet, hogy nyaral, de van egy barátnője, megha titkolja is.


Egyszerűem nem akarom elengedni ezt az egészet, de nagyon rosszul érzem mag, hogy probalok megfelelni, ő meg úgy ban velem mint a kutyájával.


Egyébként hozzátartozik az egészhez, hogy ő jött vissza végül. Személyesen jó minden, mondja h szeret, óriási plüsst kaptam 2 hete a születésnapom meg elmentunk sutizni.


Szóval osszezavar.


Igazából lehet hogy ő ilyen egyszerűen és ezt el kell fogadják benne, de nem tudom mennyire lehet elfogadni azt, ha nem vagyunk együtt akkor nem foglalkozik velem.


Vélemények?



2020. aug. 20. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szállj ki belőle. Nem való neked egy ilyen kapcsolat.
2020. aug. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
" probalok megfelelni," - magadnak felelj meg, és a magad értékeit, elveit várd el a tarsadtol. Ezt nem kapod/kaphatod meg, akkor most mi a kérdés benned?
2020. aug. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Válassz:

Vagy leszoksz a hisztizésről és VALAKI MÁSSAL kezdesz új kapcsolatot, vagy marad a hisztid és vénlány maradsz.

Tudod, hogy a fiúnak már van kapcsolata egy másik lánnyal. Ezek után még visszavárod? Ha vissza is jönne, újból otthagyna. Vándormadár.

Ffi.

2020. aug. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog menni, nagyon mások vagytok. Ő bunkó - te hisztizel - ő még bunkóbb - te még jobban hisztizel....Egymást hergelitek fel, ő nem érti, te mit akarsz, te meg nem érted, ő miért nem érti.
2020. aug. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a hiszti, nem biztos, h hiszti.. Csak a párod hívta így, mert nem tudta, akarta megerteni, h mi a bajod.

Tényleg nem illetek össze. Érzelmeket, kimutatást vártál egy érzelmi analfabétától.

2020. aug. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem is feltètlen vagy hisztis, inkább ő tesz azzá. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, jobb is, hogy vège lett.

Gondold át, hogy tènyleg erre van-e szüksèged.

2020. aug. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a párod. Egyértelmű hogy van igazi párja. Csak az nem te vagy!
2020. aug. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!