Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk, lányok! Így kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Így kellene kinéznie egy 1 hónapos kapcsolatnak? Szakítanunk kellene?

Figyelt kérdés

Annyira bizonytalan vagyok vele kapcsolatban, mert úgy érzem hogy nem szerelmes belém. Nem repülünk a fellegekben, bár szeretünk együtt lenni, de úgy ennyi. Lefeküdtünk már kétszer is egymással, és valamiért úgy érzem hogy nem kellett volna ilyen korán, hiszen nem is vagyok annyira szerelmes még belé.

Olyan rossz érzés, hogy nekem ő az első barátom, és nem érzem hogy szeretne :( Már azon is gondolkoztam hogy én csinálok-e rosszul valamit, de szerintem jó barátnő vagyok, ugyanannyit teszek a kapcsolatunkba mint ő.

Tudnám őt szeretni, de nem merem, mert úgy érzem hogy ő nem szerelmes belém.

Ez normális még így az elején? Hogyan viselkedik egy srác, ha már van egy hónapja barátnője?


2015. okt. 19. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pont hogy az elején szokott a leglángolóbb lenni a kapcsolat, amikor minden tökéletesnek tűnik, aztán kicsit csillapodnak a dolgok. Biztos vannak kivételek, de ez az átlag. Szóval annyira nem jó jel, viszont az esély megvan rá hogy ahogy megismeritek, meg is szeretitek egymást
2015. okt. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy nagyon fontos dolgot kifejeltettél: hány évesek vagytok?
2015. okt. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Huszonévesek mindketten. Én az elején járok, ő a végén.
2015. okt. 19. 22:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz csak gratulálni tudok, hogy 1 hónap után lefekszel vele ilyen érzésekkel, ráadásul úgy hogy ő neked az első... Nem vagyok vénlány (húszonéves vagyok), de amikor én ismerkedtem a párommal, azért 2-3 hónapig ismerkedtünk, utána jöttek csak a testiségek. Ez alatt az idő alatt végig megvolt a tűz, utána pedig még jobban. Te pedig fordítva csinálod. Nem ismered az ember, a testeddel próbálod "megtartani", közben lehet nem is illetek össze.
2015. okt. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Fish1 ***** válasza:
100%
Szerintem a kapcsolatok úgy működnek, hogy megszeretjük egymást és összejövünk. Nem úgy, hogy összejövünk és majd talán megszeretjük egymást...
2015. okt. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

# 5/5



Adom a válaszod!



Ellenkező felfogásnál meg megy a sírás, amikor szakításra kerül a sor..

Pedig nagyon sokan így vannak ezzel.. összejönnek és TALÁN megszeretik egymást..

2015. okt. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nem így kellene...egy hónapos kapcsolat és kétszer lefeküdtetek,úgy,hogy ennyire bizonytalan vagy az érzéseidben? Pfff...Mennyi idő után feküdtél le vele,két hét?Szánalmas...
2015. okt. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na jó de ismerem már egy pár hónapja...

Nem tehetek róla hogy így alakult...

2015. okt. 20. 10:20
 9/10 Fish1 ***** válasza:

Azt hogy érted, hogy nem tehetsz róla, hogy így alakult?

Egy kapcsolathoz 2 ember beleegyezése kell, a szexhez szintén.

Kifejtenéd ezt bővebben?

2015. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Írtad,hogy bizonytalan vagy az érzéseidben és azt is érzed,hogy őrajta is ezt érzed...Nem,nem így kéne,hogy működjön.És nem kellett volna két hét után odaadnod neki az szüzességed,akkor sem,ha már ismerted.Először saját magunk és a társunk érzéseivel jövünk tisztában,azután fekszünk le egymással.
2015. okt. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!