Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi az oka annak, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, ha valaki egyszercsak eltűnik a párkapcsolatból?

Figyelt kérdés

Baráti körömben esett meg egy lánnyal.


Úgy ismerkedtek meg, hogy együtt voltak ügyet intézni egy hivatalos helyen, sorban álltak. A pasi kezdeményezett, beszédbe elegyedett vele, majd elkérte a számát.


Találkozgattak is, úgy tűnt minden jól alakul köztük, jól kijönnek, majd összejöttek.


Egy ideje már együtt voltak, amikor a nőismerősöm azt vette észre, hogy nagy körülötte a csend. Előtte mindennap cseteltek, olykor online vagy telefonon beszéltek. Próbált érdeklődni, mizújs, de sehol se tudta elérni a srácot. Semmilyen közösségi oldalon nem tudott neki írni, a srác mindenhonnan letiltotta. Sms-eire nem reagált, telefont nem vette fel mert mindig foglaltat jelzett.


Úgy tűnt el a barátja nyomtalanul, mintha nem is létezett volna, mint szürke szamár a ködben. Se szó, se beszéd.


A csaj érthetően maga alatt volt, el volt keseredve. Nem értette, mi történt, és miért, hisz nem veszekedtek vagy vitáztak, sőt egyszer sem különböztek össze.

Azt sem érti, ha nem akar vele lenni többet, legalább miért nem írta neki hogy szakítani akar és nem akar vele többet találkozni, vagy ilyesmi.


De így, hogy egyszercsak hirtelen eltűnik, tiltja mindenhonnan, sehogy se elérhető.....


Nekünk többieknek van tippünk arra, miért történhetett, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok.


Velem igaz nem történt ilyen, de ha velem történt volna elég depressziós lettem volna, és magamat okolom.


A csaj 26/N, a volt barátja nem tudom mennyi idős.



2020. aug. 30. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%
Gusztustalan féreg az összes férfi
2020. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%

Igyvan, az összes!!

F

2020. aug. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Annyi gerinc nincs a mai férfiakban ,hogy megmondják hogy rohadj meg vagy valami inkább lelépnek szó nélkül. Az egyszerűbb és gyáva dolog!! Na most már én is ezt fogom tenni velük!!
2020. aug. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Nők miért csinálják ugyanezt? :D
2020. aug. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Gőzöm sincs, miért csinálják ezt, de mi is valahogy így "mentünk szét" az exemmel, hogy nem keresett, sőt vissza se írt, hátha majd magától megoldódik a helyzet. Még ha csak kavartunk volna, azt mondom, de egy régóta tartó kapcsolatnál ez nevetséges. Engem is érdekelne az oka.
2020. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Volt neki valaki , vagy talált mast. Megsem jött be neki a lány kellőképpen.
2020. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt nem kell okokat keresgetni. Az a férfi, aki így "szakít", az jobb, hogy eltűnt az ismerősöd életéből. Szerintem szánjon annyi szomorú percet a szakításnak, mint amennyit a csávó szánt a szakításra. 0-t.
2020. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
14%
Én is csináltam már ilyet. Egyszerű az oka. Ha valakiben nem látok annyi perspektívát sem, hogy közöljem vele a szakítást, akkor minek fárasszam magam feleslegesen? Így sokkal kényelmesebb. Ebből legalább veszi a lapot és visszakönyörgésre sincsen lehetősége. 33/F
2020. aug. 31. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
8 ilyen gusztustalan féreghez nem is könyörögném magam vissza soha az életbe sőt jól le is járatnám a jövendőbeli nőjénél majd. Gerinctelen szar alak ,remélem majd veled is megteszik!!
2020. aug. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#9 Inkább azon gondolkozz el, miért csinálták így veled, miért nem láttak benned elég perspektívát ahhoz, hogy közöljék veled a szakítást.. Ha a másik nem ad bele eleget egy kapcsolatba, nekem miért kéne erőltetnem magam?
2020. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!