Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rájöttem arcra nem tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem arcra nem tetszik a barátnőm. Tudom hülyeség. Szakítsak vele emiatt? Most komolyan akartam venni a dolgokat.

Figyelt kérdés

Anno amikor összejöttünk úgy álltam az ismerkedéshez, hogy most társat keresek, nem barátnőt, nem "csak ismerkedünk, majd lesz valami", mert sokat olvastam arról, hogy az ember hozzáállásától is függ, hogy mit hoz ki az ismerkedésből és nagyobbrészt rajtunk múlik egy kapcsolat sikere, hogy mi mennyit teszünk bele. Úgyhogy próbáltam megújult mentalitással ismerkedni, ahogy eddig még nem. A barátnőm belsőre jó pár dologban tetszett az elejétől és külsőre is mondjuk jó alakja van, ezt elismerem. Ezt hogy arcra nem tetszik, úgy értsétek, hogy pl az anyukáját, a húgát, vagy a két legjobb barátnőjét is vonzóbbnak tartom nála. Ma együtt aludtunk és reggel arra ébredtem, hogy egy olyan lányról fantáziálok, akivel őelőtte ismerkedtem tavasszal és aki tetszett is. Ez a dolog még az elején annyira nem volt bennem, mert próbáltam a pozitív, vonzó tulajdonságaira koncentrálni és akkor még jól ment. Ez a lendület is jobban bennem volt, hogy most társat keresek, nehogy már ilyen fontos legyen az arc, amikor amúgy sok más dolog stimmel. De mostanra mégis sokszor eszembe jut ez a dolog.


Nem kérek a felszínességemet ecsetelő kommentekből. Így is elég nehéz, mert ez olyan kínos téma, hogy senkivel nem akarok róla beszélni. Igen, számít nekem a másik kinézete is és arra gondolok magammal és a másikkal is kiszúrnék, ha olyan emberrel maradnék együtt, akihez már az elején nem vonzódom. Vagy felejtsem el a külsőt? De egyszerűen nekem ez is számít. A másik kérdésem, hogy ha igen, akkor hogy szakítsak vele? Mert ezt így nem akarom elmondani neki, hogy "Ja bocs, amúgy belsőleg látok benned potenciált egy kapcsolatra, de amúgy nem tetszel, de erre csak most jöttem rá." Mit mondjak neki, ami vállalható?


2020. szept. 1. 19:51
 1/8 A kérdező kommentje:

Találtam egy hasonló kérdést, ahol egy lány kérdezett hasonlót. Itt minden válaszoló osztotta, mert azt olyan könnyű. Légyszi itt ne ez legyen már, hanem normálisan írjatok, mintha a legjobb barátotoknak adnátok tanácsot. Köszi!


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. szept. 1. 19:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyat, aki a számodra a leggyönyörűbb a világon.

Az állatvilágban is a külsejükkel igyekeznek az állatok párt találni. Ezt a szentimentális felfogást, hogy a szerelemben a személyiségbe szeretünk bele, felejtsd el. A párkapcsolatok nagy mértékben a szexuális vonzalmon alapulnak, mert a szaporodást szolgálják és a testi jegyek közvetítik az erre való alkalmasságot.

Aki nem vonzó számodra külsőre, az legyen a legjobb barátnőd, párkapcsolatot nem kötelező fenntartani. Aki a párod, az legyen szép neked és persze ne hagyd figyelmen kívül a személyiségét, mert meg fogsz mellette őrülni, ha lehetetlen vele együttélni. De nem lehet az emberből kivonni a külsőt, csak hogy megfeleljünk valami álszent világképnek. Természetesen megöregszünk, megcsúnyulunk és átadjuk a szerelemben a helyünket a fiataloknak. Mert meg van az ideje az ölelésnek és az öleléstől való tartózkodásnak is. De eleve úgy kezdeni, hogy soha nem őrültem meg a másik külsejéért...

2020. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen szakíts, bár nem értem, hogy miért jöttél össze vele, hiszen az arcot látod először.. Mondd meg neki, hogy nem érzed, hogy elég kémia van köztetek.
2020. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2020. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szakíts vele, ennek így nincs értelme. Ahogy nőként olvastam, hogy kb mindenki jobban bejön nála, belefacsarodott a szívem, milyen rossz lehet ha ilyeneket gondol rólad a pasid. Legközelebb ne hagyd ennyire figyelmen kívül a külsőt. Nehéz ez, mert nyilván kompromisszumkésznek is kell lenni, de nem ilyen mértékben.

Viszont légyszi a csajnak NE mondd, hogy a külseje miatt szakítasz. Egy életre elveheted az önbizalmát. Találj valami mást, nem fér bele egy kapcsolat az idődbe, nem érzed a szikrát, bármi sablonos dumát.

2020. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy fikarcnyit sem vagy szerelmes! Szakíts, vagy félsz hogy nem lesz punci?
2020. szept. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
az a baj, hogy a férfiak 80%-ának nem jut olyan nő, aki nagyon bejönne arcra, mert a szebb arcú nőket a menő jópasik csaklizzák el. Marad a csont. Tehát hiába mondják, hogy legközelebb olyat válasszon, aki bejön arcra, csak 98%, hogy annak a nőnek nem fog bejönni, mert talál vonzóbb pasit, és akkor szegény átlag pasinak megint be kell érnie olyan nővel, aki nem annyira az esete, vagy marad egyedül. Ugye ezt a nők nem értik meg, mert ha ők már csak átlagosak, akkor is jut nekik jópasi.
2020. szept. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, te meg azt nem érted, hogy ha az ember szerelmes, szépnek látja a másikat, sokkal szebbnek, mint amikor pár év múlva kijózanodik.
2020. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!