Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szakítsak azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szakítsak azzal, akivel most járok? Hogyan tudnám éreztetni valakivel, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Járok egy fiúval már 1 éve, ez az egy év úgy telt el, hogy közben egy párszor szakítottunk. Nem nagyon szokott rám írni, és már lassan 3-4 hónapja nem is találkoztunk, mert nem ér rá sose. Inkább megy el diszkóba. Nem érzem már úgy, hogy szeretne, pedig ő mindig is írja, de én nem hiszek neki... Ha szakítok vele, akkor úgy érzem, hogy szükségem van rá, ha pedig nem akkor meg féltékenykedek és azt érzem, hogy már nem szeretem.

Van egy barátom, akivel nagyon jóba vagyok és tavaly nyáron majdnem összejöttünk, csak én elszúrtam. Még mindig tetszik...


2014. nov. 21. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szóval jársz vele 1 éve úgy, hogy az utóbbi 3-4 hónapban nem is találkoztatok? Akkor nem hiszem, hogy jártok...
2014. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt kapcsolatnak nem hívnám...
2014. nov. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!