Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért űberbrutál felszínes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért űberbrutál felszínes a nők 90%-a és csakis az arc (szinte ez fétis náluk) érdekli őket? Pl itt is leszólják a pasast, pedig csak 35 éves, de többnek néz ki és máris zavarja őket, holott összetennék a két kezüket ha ilyen sportos lenne a párjuk.

Figyelt kérdés

[link]


De itt is pl mutattam ezt a pasit, jó persze 53 éves, de 100 ból 98 pasi ekkora olyan lesz mint egy bálna, vagy cérna, gebe, és még a 20-on évesekkel is felveszi a versenyt.


https://www.youtube.com/watch?v=3IBXWS9Ztjg


Ennek ellenére ahogy írtam azonnal kijött a hihetetlen és borzalmasan beteges arcfetisizmus: Hagyjuk már az arcot környörgöm...Nekem egy nőben nem az a fontos.


,,#22



Ne viccelj már! lehet, hogy jó kondiban van, de arcra egy perccel sem néz ki fiatalabbnak a koránál. Ráadásul tiszta ősz a haja. Ha fejét nézed, akkor egy bácsi. Köszi, de ezt inkább kihagyom még 20 évig legalább."


2020. aug. 27. 22:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább mást kérdeznék. Mitől lesz jobb bárkinek is, hogy nekiáll itt hisztizni arról, hogy milyenek a nők vagy milyenek a férfiak? A világ elég elcseszett hely a sok semmirekellő idióta szarházi miatt, de mit tudsz vele csinálni? Tudsz valamit? Azon kívül, hogy felidegesít, lesz bármi haszna ennek a kérdésnek? Nem! Igyál egy teát, nézz meg egy filmet és cső.
2020. aug. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
87%

Ti is arcfetisiszták vagytok, sőt...


21 L

2020. aug. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
22%
Azért, mert az arcodon nem tudsz változtatni. Sok kissrác előrébb tartana, ha gyúrás helyett, inkább pénzt hajszolna és 30 körül kilóra megvenné az összes kis SPAR pénztáros meg mekiben dolgozó kis ótvar kis cafatot, ahelyett, hogy ÉVEKET ÁLDOZ ARRA, hogy kigyúrja, kiszolizza magát, dolgozik a férfias személyiségén, hogy megfeleljen neki, az meg közben dugatja magát a 4 általánost se végzett kancigánnyal.
2020. aug. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
96%
Férfi vagyok, megbolondít egy szép női arc. Mindent elfeledtet. :D
2020. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
92%

És az miért olyan marha nagy probléma, hogy egy nő nem egy 20 évvel idősebb pasassal akar kezdeni?

Ez a pasas amúgy arcra sem csúnya szerintem, a korához képest teljesen jó, csak 30 évesen nem szeretnék egy 50-es hapsit. Mi ezen olyan érthetetlen?

Amúgy pedig szerintem az arc igen is fontosabb, mint a test. Egyrészt az ember az arcot látja először, azt nézi nap, mint nap, azt csókolja meg. Ráadásul a testen lehet alakítani, de az arcon nem igazán.

Ha valakinek taszít a feje, akkor nem szeretnék vele lenni. Miért baj ez? Te talán járnál olyan nővel, akinek taszít az arcberendezése?

2020. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
98%
Neked meg a test a mániád ezek szerint. Az miért jobb?
2020. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
96%

"Hagyjuk már az arcot könyörgöm...Nekem egy nőben nem az a fontos."


Mivan? És kit érdekel, hogy neked mi fontos egy nőben? Ez most kb. olyan, mintha azt mondanád az oroszlánnak, hogy ne egyen meg, mert te amúgy vegetáriánus vagy...

2020. aug. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 A kérdező kommentje:

[link]


Én pl összejönnék egy ilyen sportos nővel, pedig nem jön be a feje.

2020. aug. 27. 23:04
 9/69 anonim ***** válasza:
97%

Remek. De kit érdekel, hogy te összejönnél olyan nővel, akinek nem tetszik az arca? Más meg nem. Nem csak nők, férfiak sem.

Amúgy ennek a nőnek nincs csúnya arca.

2020. aug. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
97%

Szép átlagos arca van a nőnek.


21 L

2020. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!