Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ez miatt szakítanál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatt szakítanál?

Figyelt kérdés

A párom rendezvényeket szervez. És ilyenkor sok lány is képbe kerűl. Akire tapad és úgy néz rájuk, mint aki vetkőzteti a szemével. Rendkívűl bántó ez így.

Felajánlottam neki, hogy menjen egyedűl ha ezt csinálja, de mindig cipel magával.. Gondolom a megszokott punci legyen kéznél.. Vagy szeret? Bizonytalan vagyok és rendkívül kiábrándult. Most is lesz egy rendezvény, én már félek megint mi fog történni..


2020. szept. 3. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
30%
Hisztis picsa vagy.
2020. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

*emiatt


Igen. Bunkó a párod viselkedése. Semmi tisztelet nincs benne feléd.

2020. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

"Gondolom a megszokott punci legyen kéznél."

Ez a mondatod nagyon sok mindent elárul a párodhoz, és magához a kapcsolathoz való hozzáállásodról... nem kàr érted, bármi is legyen a vége...

2020. szept. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon undorító az ilyen pasi.


Sosem kellett volna. Akkor se, ha utánam vágják.

2020. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem soha sem fogsz annyira bízni benne amennyire egy egészséges kapcsolathoz kéne.

Vagy menj bele mindenhová, vagy inkább keress olyat akiben tudsz bízni. Attól függ szereted e annyira hogy küzdj a dologért.

2020. szept. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

Mert ezek nem csak a szemével vetkozteti a nőket.

Ismerem az ilyen pasikat.

Melletted flörtölt mindenkivel.

2020. szept. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem aki nyíltan flörtöl a barátnője mellett rendszeresen, az tuti megcsalja, ha a szitu adja magát. Lehet, hogy már meg is tette.

Tényleg nincs jobb nála? Az ilyen mellett teljesen leépül az önbizalmad, elkezdesz enni, depressziós leszel stb. Stb. Vannak normális pasik is.

2020. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ha én is elkezdek pasizni?
2020. szept. 3. 14:37
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Ez az!
2020. szept. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
8. Szakíts, zárd le a kapcsolatot és kezdj el pasizni.
2020. szept. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!