Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Rossz szex miatt szakitanatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz szex miatt szakitanatok? Ujrakezdes?

Figyelt kérdés

24/L 2evig voltam egyutt a parommal, jol mukodott minden a szexen kivul, bar sokat is veszekedtunk az utobbi honapokba...igy szakitottunk. Huvelyi uton nem tudok elmenni, vagyis eddig meg nem sikerult. Eleg keveset szeretkezunk a 2 ev alatt, nemis igazan kivantam, kedvem se volt a dugashoz. Petting vagy oral szex sokszor volt. De e kozben se volt meg altalaban az a hu de kivanom erzes csak annyi hogy benedvesedtem. Oszinten legtobbszor megvoltam ezek nelkul nem azt mondom hogy aszex vagyok mert azert sokszor kivanom a dolgot csak magat a sracot nem. Igy szakitottunk nem akartam hogy igy keljen elnie mert csak szuksege van ra, mellesleg nem tudtam elengedni magam a “dolgok” kozben.

Szakitas utan 2het boges (fel eve szakitottunk) majd egy honapja megint elojott minden nap ram jon a siras hianyzik, hogy elfelejtsem ot megneheziti az hogy joban vagyunk, beszelgetunk + 1barati tarsasagban vagyunk. Most ujra osszejonne velem...de kozbe masik sracot is megismertem nagyon tetszik, nagyon jo vele lenni (nem csinaltunk meg semmit csak smaroltunk de ah annyira meg senki nem csokolt jol, ilyet meg nem ereztem)

Na es most nem tudom mit csinaljak csak a depi megy a nyaram eddig ennyibol all...mit kene tennem? Miert faj ha az exem massal lenne? Tovabb kene lepnem vagy ujra probalni?



2019. júl. 11. 13:38
 1/10 Halmai Annamária ***** válasza:
100%
továbblépni mindenképp. vissza ne menj hozzá! csak azért akarsz visszamenni mert depi vagy meg magányos. de ugyanolyan rossz lenne hamarosan. bírd ki és majd lesz másik pasid.
2019. júl. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

Akkor mi lesz, ha az új hapsitól sem lesz orgazmusod?

32/f

2019. júl. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

24 évesen sírsz egy olyan pasi után akivel borzasztó volt a szex?

Előtted az élet! Ettől csak jobb pasidlehet:)

2019. júl. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Bírom a gyakoris mentalitást...


Ami összefoglalható így:


"HAHAHAH! Mekkora lúzer az ilyen figura ghahgahahaha"

2019. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%

A nők 90%-a frigid (volt velem). Van aki megjátsza, hogy elélvez, van aki csak mondja. Volt nőm aki sokszor elélvezett velem. Szerintem az a remegés nem megjátszható.

(Sajnos? szakítottam vele, mivel állandóan fájt a farkam a sok szextől ) Azóta sem találtam hozzá foghatót.

2019. júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Es mivan ha rosszul dontok? Egyik pillanatba ugy erzem kell nekem meg mindig jol erzem magam a tarsasagaba, masik pillanatba meg hogy nem kell. Oszinten az faj a legjobban ha massal latom, hallom hogy massal smarolt...kegyetlen egy erzes
2019. júl. 11. 15:21
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyan erzes jelenleg mintha a szivem az exem fele huzna de az eszem meg elleanall
2019. júl. 11. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Másokokkal az ex előtt jó olt a szex?Csak ő volt az,akivel nem működött?Mert ha igen,akkor hagyd,vagy gondold át neked min kellene változtatnod,miért nem kívántad meg.Már ha ennyire hùz oda valami.
2019. júl. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem kívánod a pasit akkor miért mennél hozzá vissza? Te nem vagy szerelmes belé máskülönben menne a szex rendesen. Te csak attól félsz hogy ennek a srácnak nem te leszel az első hanem más és így nem fog veled annyit törődni. Megszoktad őt és ez kényelmes lenne. Ezért nem kell a baráti körből pasizni mert utána csak kinlódás az egész. Nem tudod lezárni de a baráti körödet sem lenne jó elhagyni. Pedig az lenne a legjobb ha nem beszélnél és nem találkoznál vele és ne pletykáljanak neked mikor kivel mit csinált. Amúgy meg neked rossz érzés hogy mással smárol? Te mit csinálsz? Ugyan ezt. Mással kavarsz. Ha meg jó azzal a pasival akkor ismerkedj vele de ezzel a csávóval semmi értelme nem lenne folytatni mert ugyan az lenne.
2019. júl. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Azért fáj, mert nyilván még kötődsz hozzá. Érzelmileg.


Ésszel tudod, hogy vergődtél/vergődtetek 2 évet a posványban, mert hiába jó emberileg, hiába jöttök ki jól, meg klappol minden, - egy dolgot kivéve... De ez egy igenis fontos dolog. Erre nem lehet egy életet alapozni, ugyanúgy vergődnél ebben még 1-2 évet, te is tudod szerintem...


A szex nem minden, persze. De maradhatok ettől majd később még egy baráti körben, nem kell rosszban lenni, de nem is gerjedsz rá, ezért nem biztos, hogy vissza kéne ugrani,ha már egyszer kiléptetek ebből a nyüglődésből.



El kell fogadni, hogy hiába van meg a szeretet, bizalom, kötődés, egy fontos része nem működik a kapcsolatotoknak. Pedig az is egy nagyon fontos eleme, hogy működjön. Nem áldoznám be a fiatalságom egy ilyen kapcsolatra, szerintem ebben hibáznál a legjobban. Ilyen fajta hiányérzettel kár lenne leélni egy életet mellette..


Ilyenkor kell erősnek lenned. Jobb lesz külön, maradjatok meg barátnak. HA most ég fáj, az elején tartsatok nagyobb távolságot, míg te is és az exed is feldolgozza és túl léptek a szakításon.


Inkább örülj majd, hogy az exed is boldog lesz mással, nem marad egyedül. Adjátok meg az esélyét ennek is.

2019. júl. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!