Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mindenki számára elfogadhatatl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki számára elfogadhatatlan, hogy csak akkor tudok teljes mértékben kiszeretni valakiből, ha már van más, akit szerethetek helyette?

Figyelt kérdés
2020. szept. 9. 15:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Igen. Ezt hívják liánozásnak, és a legtöbb embernek nem tetszene pl., ha ő lenne a szamár, míg nem akad egy új, jobb ló.
2020. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Nem mindenki számára, hiszen rengetegen csinálják. Számomra elfogadhatatlan, mert egy undorítóan gyáva, aljas, kapcsolatfüggő jellemre vall, akivel még csak barátkozni se szeretnék, nem hogy még többet.
2020. szept. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem lennék kapcsolatban egy olyan emberrel, aki csak azért van valakivel, hogy legyen valaki, úgymond egy fix pont. Aztán ha jön egy jobb lecseréli a másikat. Kihagynám, ráadásul cseppet sem szimpatikus ha valaki ahogy a #2 is írja, hogy kapcsolatfüggő.
2020. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
Én hányok az ilyen "emberektől", egy csótány szintjén állnak, de kinek mi.
2020. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Ezt kapcsolatfüggőségnk hívják.
2020. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon ítélkeztek ezerrel, de nem teljesen erről szólt a kérdés.

Kapcsolatfüggőség és liánozás az, ha nem zár le egy kapcsolatot, NEM LÉP ki addig, amíg nincs fix új. Ez egy DÖNTÉS.

Amiről a kérdező ír, az egy ÉRZÉS. Dönthet úgy, hogy ráeszmélve, hogy nem működik már a kapcsolat, kilép, mielőtt bárki más képbe kerülne. Viszont az érzés nem múlik el, szereti és fáj még neki, hogy vége. Vagy ha szakítottak vele, elengedi, megérti, de még nem tudja elfelejteni. Ezek érzések.

Aztán egyedül van, próbálja feldolgozni, és utána lesz valaki új. És csak akkor tudja igazán elfelejteni a régit, ha az újba beleszeretett. Ez nem liánozás, nem szamár a ló helyett. Lehet, sokkal jobban szereti a párját, mint az exét. Csak mély nyom volt, amit a párja szeretete tudott elhalványítani.

Ebben szerintem semmi elítélendő nincsen.


#2, #4: Undorító ez a fröcsögés, kérlek, legyetek kedvesebbek. Ez csak egy kérdés, nem kell személyeskedni.

2020. szept. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%

6 Szerintem bevonhatod két kiló aranymázzal a szart, kedves utolsó, de attól az még szar marad, mosdathatod a kérdezőt, de ettől még egy ösztönlény marad.

Köszi a tanácsot, de akkor is a nevükön fogom nevezni a dolgokat, ha ettől valaki megsértődik. Sértődjön csak meg, talán akkor elkezd gondolkodni.

2020. szept. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

#6, azt mondja kiszeretni valakiből. Tehát még szeretem az exem. Ha úgy megyek bele a következőbe, hogy még szeretem az exem, hát nem tudom.


ELKÉPZELHETŐ, hogy az új kapcsolat segít feledtetni, viszont valóban megvan az esély arra, hogy egy ápoló/ápolónő szerepet fog betölteni az új partner. Ezt nagyon tudatosan kell kezelni annak, akivel szakítottak, mert meglehet ebben rekedni, hogy jaj istenem szeressen, simogasson már meg valaki, annyira elárvult, magányos, szeretethiányos vagyok.


Én is annak a híve vagyok, hogy egy szakítás után jobb megerősödni testileg lelkileg szellemileg, változtatni azokon a dolgokon, amikkel én járultam hozzá a szakításhoz, és utána lehet elkezdeni új kapcsolatban gondolkodni. Mert szerintem nincs annál rosszabb, amikor egy másik partnerrel folytatjuk a régi sémáinkat. Ugyanúgy elő fog jönni a probléma, bármi is volt az.

2020. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A 6. válaszoló leírta az igazságot, és úgy látom, ez nagyon sokaknak fáj. Talán azért, mert úgy tűnik, hogy az oldal látogatói közt is elnyomó többségben vannak azok, akik nem képesek az olyan mélységű érzelmek átélésére, amiket nem lehet egy egyszerű döntéssel lezárni.
2020. szept. 9. 18:02
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Vagy csak életképtelen vagy egyedül.
2020. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!