Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jogilag mit tehetek ellene?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogilag mit tehetek ellene? (zaklató)

Figyelt kérdés
Van egy pszichopata ex barátom akivel kb 9 hónapja szakítottam. Már kapcsolatunk alatt is látszódott hogy valami nincs rendben, megállás nélkül hivogatott ,többszáz smst írt ha nem válaszoltam rögtön. Betegesen féltékeny volt, minden reggel ott állt az autómnál.Mióta szakítottunk azóta is folyamatosan zaklat botrányt csinált a volt munkahelyemen ( zárás után megpróbálta rámtörni az ajtót). A telefonon amit ajándékba kaptam tőle folyamatosan nyomon követ, feltörte a facebook oldalamat.Egy plázában is rámtámadott, a biztonsági őrnek kellett a kocsimhoz kísérnie, amikor kihajtottam megpróbálta feltépni az ajtaját és beszállni.Azóta folyamatosan fenyeget hogy találkozzak vele , vagy feljelent hogy ‘elloptam‘ az ajándékba kapott telefont, mindenféle hamis dologgal rágalmaz.Jogilag vissza kéne adnom neki a telefont? a rendőrséggel már felvettem a kapcsolatot.

2020. szept. 16. 12:40
 1/6 anonim válasza:
100%
Ez most komoly? :D ne haragudj de én azt a telefont mosolyogva adnám neki vissza:D komolyan ez a telefon a legnagyobb problémád ezek után?:D veszek neked egy telefont add vissza neki és élj normálisan
2020. szept. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Postázd el neki. Jobb a békesség.
2020. szept. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rendőrség, milyen más megoldást szeretnél?

Menjetek el az Anikó showba

2020. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Ez már bőven elég ahhoz, hogy feljelentsd.
2020. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag vissza kéne adnod a telefont?

Azt nem jogilag kéne visszaadnod, hanem pusztán azért kéne, hogy ne találjon meg ennyire egyszerűen és ne törje fel a fiókodat.

Csak tudsz venni magadnak telefont...

2020. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom Iphone-t adott az ex barátja. Ami a modelltől függően lehet 100 vagy akár 300-400 ezer is. Biztos kell, hogy tudjon “villogni”. Pótolni sem tudná a lány gondolom. Csak az a baj, hogy betud mérni. Add vissza a francba neki, max veszel használtan egy “ájfont” ha már ennyire fontos neked.
2020. szept. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!