Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A szerelem elpusztít és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelem elpusztít és tönkretesz. Sose leszek már az az ember mint előtte?

Figyelt kérdés
Elhagyott az egyetlen drágam, és most már semmi esély. Hónapok óta minden nap a gondolatával kelek és fekszek. Jobb lett volna mindig egyedül. Soha nem fogok már szeretni tudni.
2020. szept. 28. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Drágasszág
2020. szept. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
viccet félre téve mindennek van jó és rossz oldala te most a szerelem negatív részét éled de elfog múlni
2020. szept. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2-3 év és elmúlik.
2020. szept. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem csúnyán eltolt magatol a kapcsolatunk végen és hetekig hazudott egy harmadik félről akivel azota egyutt van. Nem rég tudtam ezt meg. Nem volt gerinc benne h véget vessen a kapcsolatunknak inkább eltaszított magától miközben alig találkoztunk. Igaz Amikor szakito indokot adott, én sem tettem meg mert szerettem és azt hittem jobb lesz. De nem. Csak rosszabb lett, majd vége lett, ő dobott. Nem leszek már ugyan az az ember, de fogok tudni szeretni. De nagyon fortyog bennem a harag.
2020. szept. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sose leszel már az. Viszont nyugodj meg. Leszel még szerelmes. Majd az után pedig ismét jön ugyan ez a gyötrelmes időszak...esetleg nem ennyire mélyrepülésben.
2020. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
24%
Neked elmentek otthonról
2020. szept. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Inkább egyedül mint ez az állandó jó majd rossz és bizonytalanság. A legtöbb ember a párkapcsolatot rgy nagyon könnyen dobható dolognak tartja, és nem is gondol magára az emberi oldalra. Mintha a gyerekem nem állna szóba velem, olyan szinten megszerettem mint embert is..
2020. szept. 28. 15:24
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Most így érzed, de nyugi, lesz jobb is.
2020. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szeretném visszakapni, draagaaaaaaaaaam 😪😪😪😪😪😪😪
2020. szept. 30. 10:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt elsőre is felfogta mindenki. Nem kell ennyiszer elmondani. Lépj tovább. Menj pszichológushoz.
2020. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!