Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan az exem azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan az exem azt mondta talan kesobb ujrakezdhetjuk. Depresszio miatt szakitottunk. Ha meggyogyulok kereshetem ot? Vagy neki kellene lepnie?

Figyelt kérdés
2020. okt. 3. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresném többet, ha nem tudott mellettem lenni, amikor padlón voltam.

Nyilván nem kell elviselnie egy beteg embert, de aztán ne akarja visszakaparni magát, ha megszűnik a probléma, mert újra visszajöhet, akkor meg megint lelép és ott hagy?

Ilyen emberre ne alapozd a jövődet.

2020. okt. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyetértek az 1. válaszolóval. Aki a betegségben nem áll melletted, az nem is szeret csak szórakozik. Ja, és ő hagyott el, de még te keresd? Édesfszom.
2020. okt. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázd már magad,ha igazán szeretett volna akkor azon lett volna hogy segítsen,de így csak mégszarabb helyzetbe rángat,és még te akarod keresni?Ha lesz majd 1 rosszabb időszak az életedben is elhagy majd mindig,azt majd megkeresed ha rendeződik?Nem hiszem hogy neked erre lenne igényed,egy kapcsolatban mindent meg lehet oldani ha mindkét fél akarja,pont ilyenkor kéne a legjobban melletted lennie,akkor miről beszélünk?Szerintem ne csinálj bohócot magadból.
2020. okt. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze, újra kezdhetitek. Max. akkor, ha nem talál másikat helyetted. Ne légy lábtörlő.
2020. okt. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ne keresd. Lehet, hogy az ő társasága tett depreszzióssá. Őrülj, hogy kigyógyulsz belőle.
2020. okt. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
26%
Amúgy a kérdésben nem szerepel, hogy melyik fél szakított... 😏
2020. okt. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
57%

Hasonló eset volt nálunk is. Azért nem áll melléd, mert nem szeret.

És ez most lehet fájni fog, de lehet már más/mások kezelik. (nálunk ez volt és ez nem kivételes eset).

Fel a fejjel, többet érdemelsz, sokkal többet!

2020. okt. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Pont így voltam. Ezt a dumát adta be nekem is az exem. Nehogy vissza menj hozzá! Nem volt melletted mikor szükséged volt.
2021. jan. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!