Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Újrakezdhető e egy kapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdhető e egy kapcsolat? Lesz e ugyanolyan vagy jobb?

Figyelt kérdés

5 hònapig jàrtunk, de az utóbbi időben elhanyagolt a pàrom ezért szakitottam vele (elötte vagy 1 hónapot gondolkodtam a dolgon, próbàltam megbeszèlni vele a gondokat is de nem javult). Tegnap szakítottam vele, de màr megbàntam...

Kèrdèsem hogy ha újrakezdjūk, lehet e mèg ugyanolyan vagy ez akkora törès a màsiknak hogy sose lesz ugyanolyan? Ès ha tanulhatò hogy ugyanolyan vagy jobb legyen mint règen, akkor hogyan?



2016. nov. 30. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Ilyen helyzetben igen.

De lényeg, tanultok-e fejlődni vágytok-e és akartok e tenni fejlődésért.

Ha párkapcsolatban segítséget szeretnétek kapni, írjatok rám.

2016. dec. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Soha. Sokszori tapasztalatból írom.
2016. dec. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, jó nagy törés lesz neki, ha szakítás után egy nappal már puncsolsz vissza.. :D Már bocs, de szerinted ezek után bármi jobb lesz? Ezzel csak azt mutatod meg, hogy segget csinálsz a szádból, nem vagy következetes, így mindent megtehet veled. Javulás? Ugyan.. Max ideig-óráig, de csak az időd húzod, utána minden visszamegy a megszokott kerékvágásba, vagy még annál is rosszabb lesz - hiszen most már tudja, hogy akármit tesz, visszatáncolsz.
2016. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem akartam puncsolni ès ő nem olyan fajta pasi aki ilyen aljas dolgokon gondolkodik. Nem tudom pasi vagy e de ne magadbòl indulj ki...

Egyszerűen csak megakartam beszèlni vele a dolgokat.

2016. dec. 1. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!