Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szeretem nagyon, újrakezdhetnénk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem nagyon, újrakezdhetnénk?

Figyelt kérdés

3,5 év után szakítottunk a barátommal. Szeretjük egymást, de nem működik a dolog, teljesen mások vagyunk.

Ha az eszemre hallgatok, akkor lezárom a kapcsolatot. Ha viszont a szívemre, akkor már rohannék is hozzá :(

Fogalmam sincs mi lenne a jó :( Nem tudom, mit csináljak :(


2017. dec. 29. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Hagyj időt magadnak. Gondold át, megoldható - e a különbség? Meg tudjátok beszélni úgy, hogy később ne jöjjön elő újra? Gondold át az elejétől a végéig a kapcsolatot.

Nagyon nehéz, de néha jobb elengedni, tovább lépni.

De ha megjavíthat

2017. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*de ha megjavítható, beszéljétek meg.

A legfontosabb, hogy együtt oldjátok meg. Ne külön agyaljatok. Az csak még egy konfliktus forrás.

(az előbb elküldte. Bocsi.)

2017. dec. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy olyan alap dolgokban különbözünk, amiből folyton viták voltak. Én hajlanék arra, hogy együtt tegyünk a kapcsolatért, mert nagyon szeretem, de 1 hete megpróbáltuk, hogy újra beszélgetünk, de úgy látszott, rosszabb az egész. Találkoztunk egyszer, akkor viszont nagyon jó volt minden. Mintha egy másik ember lenne néha :( és ez a jó találkozás ad reményt még mindig :(
2017. dec. 29. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
mi ez a spanyol szappanopera? oh nagyon szeretjuk egymast, a szivem az ove, de nem mukodik.. nojj mar fel
2017. dec. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ismered egy ideje, ha úgy érzed, hogy nem ugyanaz az ember volt, akkor ez így is van. Csak az alkalom kedvéért tett így.

Hagyj időt. Ha 3 év alatt kijöttek ezek az eltérések, hosszú távon lehet, hogy rosszabb lenne. Így, hogy beszéltetek is, én nem reménykednék.

(Mennyi jó fej ember van itt... Ha érdemi hozzá szólásod nincs, akkor minek írsz?)

#1 vagyok.

2017. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rendes kommunikáció, aminek alapja az egymás felé áramló szeretet, miiiindent megoldana.
2017. dec. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is ezt a rendes kommunikációt támogatom, de ő nagyon elnyomja magában a dolgokat. Mondta, hogy hiányzom, de ha beszél róla, akkor még rosszabb. De akkor miért nem tesz ellene? :( én ezt nem értem.

Én még mindig szeretem. Lehet, hogy nem tudja ő kimondani, hogy ő már nem..... nem tudom :( és nem is tudom, hogy fogadjam el, ha nem szeret

2018. jan. 2. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!