Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Abnormális ez az érzés vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abnormális ez az érzés vagy volt már nektek hasonló?

Figyelt kérdés

Család + kisgyerek.


Én a férfi vagyok (31). Ha név szerint lehetne listázni akkor kb az elmúlt 3 évben dunát lehetett volna rekeszteni a történeteimmel és azon kivül hogy rengetegen egyetértettek velem, nagyon sokan hülyének is néztek hogy mennyit küzdök még azért aki kb ember számba sem vesz és úgy használ ki érzelmileg és anyagilag hogy csak na..


A történet tömören Nőből (aki álom volt minden téren) anya lesz de az aki az anyák legrosszabbja is egyben és nőből is olyanná válik aki pokollá teszi az életed.


abszolút betegesen csak a gyerek csőlátásban (persze dohányzás titokban terhesség alatt ameddig le nem bukott 7. hónapban persze ezután sem hagyta abba) éveken keresztül(3) bármennyire közeledsz --> elutasit azaz abszolút semmi nincs köztetek 3 éve (még egy pici közeledés sem) és egy vadidegen embernek érzed magad persze egy olyan idegen aki mindent fizet.


Ebbe az ember szépen lassan tönkrement (azaz én) mint fizikálisan mint mentálisan.


Beszélni nem lehetett vele mert nagyon hamar ideges lett és jött az "elköltözünk a gyerekkel és akkor láthatod ha majd én megengedem" azaz az én szültem az enyém történet.


végső elkeseredésemben (persze miután már a félelemtől hogy elveszitem őket már láthatta azt is hogy sirógörcsöt kapok) szóval mindent megpróbáltam de semmi sem használt külföldre kijöttem nem nagyon volt ellenére mivel még ő ösztönzött hogy ha kimegyek dolgozni akkor anyagilag nagyon rendben leszünk (covid) ezt is bevállaltam érte/értük és átmentünk teljesen anyagi támogatóba azaz én küldöm haza kb az összes pénzem és reménykedtem benne hogy ettől és a szülés utáni sok idő rendbe rakja a kapcsolatunkat, de nem.. itt már csak 1-2 sablon beszélgetés naponta és a lista hogy mire kell küldenem pénzt.


Már csak erre vagyok jó és 3 év és több szakitási próba után teljesen besokaltam és most véglegesen szakitottam (legalábbis most valami változott bennem) jól érzem magam azon kivükl hogy rettenetesen üres és magányos vagyok belül) de szakitottam azzal aki minden téren kihasznált és megalázott és jól érzem magam...



Volt már valakinek hasonló hogy egy szakitás (és itt a családomat is elveszitettem olyan értelemben hogy az az álomkép hogy apa anya gyerek együtt boldogan) ez már nem lehetséges többé, de ami volt az egyenesen katasztrófa.


El lehet hinni mert személyes ismerősök akik testközelből látták tapasztalták egyszerűen nem értették hogy vagyok képes ennyire megalázkodni és velemaradni ( persze a megalázkodás csak a gyerek zsarolás miatt volt) bármit megtettem volna hogy a szerencsétlen gyereknek legyen esélye a klasszikus értelemben vett családra.



Felszabadultam / még ha most "reccsen" is vagyok


Ez normális?



2020. okt. 5. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit zagyva lett.

De ha jól értem a kérdést....

Igen, normális, hogy sz@rul érzed magad, de mégis megkönnyebbültél.

Így hogy távol vagy tőle sokkal könnyebb lesz szerintem nem visszaesni. Néhány hónap múlva pedig egész tisztán fogod látni, hogy mit nyertél ezen lelki értelemben.

Sokkal higgadtabb átgondoltabb döntéseid lesznek.

Foglald el magad sport, társaság bármi. De lehetőleg ne töltsd minden szabadidődet az okok keresésével és az események elemezgetésével.

Egy kis idő múlva nem kell keresned a válaszokat. Tudni fogod.

2020. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 FoxtrotLidérc ***** válasza:
46%
Fú, ember... Nem irigyellek. Egyrészt kívánom, hogy mielőbb rendezni tudd a soraidat! Másrészt normális az, amit érzel. A gyerek anyjának kívánom mindazt a szemétséget, amit veled leművelt.
2020. okt. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az ember mindig visszakapja a sorstol elöbb vagy utóbb.


De bennem nincs is nem is volt ilyen akarás hogy már csak azért is mert megérdemelné ezért ahogy csak tudok keresztbe teszek neki.


Talán azt az egy dolog fáj neki neki a legjobban amit eddig sosem tettem de most igyekszem megtenni hogy végleg befejezem és csak a minimálisat fogok vele komunikációra forditani amennyi a gyerek miatt kötelező.


Ahogy irtam is .. mindig visszatáncoltam, ameddig külföldön dolgoztam (most is ott vagyok) csak hogy 1x előfordult olyan is amikor fiuval találkozott miközben "raktárt pakolt csak" az elmondása szerint csak hogy nagyon más helyen látták éppen akkor és le is bukott , akkor a bizalmam teljesen elveszett felé, szóval csak belegondolok abba amit nem is irtam hogy 3 év alatt ami alatt én közeledni probáltam és orrba szájba dicsértem őt ellökött magától hogy hányszor hazudhatot és hányszor csalhatott is meg.. ugye 3 év az sok idő szex és minden nélkül de itt most egy ölelést vagy akár 1 olyan napot amikor munkából hazajöttem és főzött volna nekem valamit olyan sem volt.


És ha bármit ami "rossz érzés" mondani mertem akkor akár a gyerek elött veszekedni kezdett és ezért én ezt meg sem kockáztattam csak inkább felmentem a galériára munka után és lefekudtem aludni.


A legrossza az egészben még mindig az hogy Álom családot akartam és huhh de sok ismerős és történetet hallottam hogy kik hogyan rontották el (eljárogattak otthonról , haveroztak ameddig az anya szenvedett a gyerekkel, csajozgattak stb ) és ezekből tanultam és ... bármit amit csak tudtam igyekeztem megadni, és bármennyire is ellökött én mindig ott voltam és a " nevelőotthonos múltam miatt" tudta hogy nekem a család és az hogy a gyerekemnek rendes családja legyen az az álom és a legfontosabb, ezt már gyerektervezésnél pontosan tudta és végül esélyem sem volt.



Sajnos rengeteg jele volt csak nem akartam hinni nekik és nem akartam látni de nem vonzódott hozzám ezért tolt el (discoba eltudott menni , idegen srácokkal tudott találkozni) az én visszacsatolásom meg nem volt elég neki.


Sajnos minden értelemben teljesen tönkretett és amit irtam az igaz, most valami változott ha kcisit is de valami igen.


már nem reménykedek abban hogy jó lehet mert annyira tönkretette belüle a lelkem hogy ezt már semmivel sem lehet visszahozni és sosem tudnék már benne semmilyen téren megbizni.


Most lapátolom magam szépen lassan és reménykedek hogy 1x lesz olyan aki ezt a hozzáálást nem gyengeségnek tekinti.

2020. okt. 6. 01:03
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
El is váltatok? Mert onnantól kezdve csak a gyerektartast fizetném és örülnek hogy nem emellett a lény mellert kell megöregednem, hanem adott meg egy esély egy jobb életre.
2020. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nem is voltunk házasok.


Csak azt fizetem és még birosági végzés sincs, sőt el sincs inditva szóval nincs összeg megállapitva és ahogy eddig is küldtem most is küldöm hogy mindent tudjak bizonyitani majd amikor hivatalos lesz az egész, sőt kb a fiamat alig ismerem mert én kint dolgozok értük.


Most már kint dolgozok magamért és havonta egy fix időpontban küldöm haza a pénzt és amikor hazamegyek onnantól kiveszek egy albérletet és egyből elinditom a gyermekelhelysezési pert és nyilván mindent hozzá fogok igazitani viszont és sajnos ez valóban igy van ameddig ilyen pici sokmindenben nem szabad reménykednem. Ahogy az ügyvéd is mondta első lépés az összeszoktatás azaz addig utazhatok le vidékre bp ről hogy összeszokjunk (jogos) mivel nem is ismer, utána még mindig nagyon pici tehát legjobb esetben a 2hetente hétvégét kapom meg viszont ahogy mondta is ha minden rendben van akkor ezt meg szokták azért adni, késöbbiekben ha nagyobb lesz akkor jöhet a többi vagy több de sajnos igyis csak morzsákat fogok kapni a fiam gyerekkorából.


lehet hogy beteg vagyok... sokszor kivánom hogy bárcsak olyan "leszarom" lehetnék mint akik inkább szabadok akarnak lenni és boldogan otthagynak mindent mert akkor nem lenne egy katasztrofális szenvedés az életem... Nyilván és jelenleg most nem tudnék senkivel sem összejönni de szeretnék egy rendes családot akikért érdemes bármit megtenni és cserébe szeretet van...

2020. okt. 6. 12:36
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a lusta ex is elmehet végre dolgozni majd, én nem utalnék sokkal többet a helyedben, mint amennyi a gyerektartas. Nemár hogy te rokkan bele abba hogy vér ős cső anya lett.. Szerintem állj ki magadért, ne hagyd hogy manipuláljon. Ha fenyegetőzik, mond csak meg neki, hogy semmi baj, ezt akkor majd az ügyvédeink jelenlétében tisztázzuk. És mivel nem közös a vagyon, nem vagytok házasok, nem nullázhat le anyagilag.


Egyébként csak érdekesség képpen, mert én nem láttam a korábbi kérdéseidet:

Hogy indült az elhidegülés? Megszületett a gyerek és onnantól mintha elvágták volna?

2020. okt. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

probálom röviden leirni hogy ne legyen "agyramenő"


kb 5-6 éve ismerkedtünk meg abból 2 évig csak találkozgattunk és ez igy tioszta is volt mindenkinek de ő elkezdett többet érezni és megadta nekem azt amire a legjobban vágytam és ugy is viselkedet azaz elkeztem otthon érezni magam főzött bújt cuki volt és nem csak átjárás lett hanem összeköltözés, de egy momentumot nagyon ki kell emelnem ami elötte 1 évvel volt ezt akkor annak fogtam fel hogy nem elég neki a szex és meg akar szerezni ezért mondhatta.


Eljött egyszer az irodához ahol dolgoztam és beszélgettünk és mondott egy olyat hogy "szeretne tőllem 1 gyereket de nem kell vele foglalkoznom" na ez akkor nagyon kicsapta a biztositékot mert ő tudta hogy a nevelőotthon miatt én képtelen lennék a gyereket megcsinálni és utána otthagyni... ezért ezt ... okozott 1-2 álmatlan éjszakát maga a kérdés...


Ezután 1 évvel jöttünk össze amint fentebb is irtam és ezt a kérdés betudtam annak hogy " meg akar szerezni mert tudja ha terhes lenne vele lennék"


összejöttünk és rá 1 évre jött a tervezett baba. addig a pontig fuu nagyon jó volt minden nagyon édes simulékony volt de annyira hogy 1-1 már túl jó is volt.


viszont annyira akart gyereket fogantatás elött már kb fél évvel hogy és ezt elnézést hogy igy irom le de kb lelkiterrort nyomott rám: én óvatos voltam vagyis a végén mindig kivettem ez igy is volt ment is oké volt, de egy idő után szó szerint bármi áron azt akarta hogy ne vegyem ki és erőltette , persze itt is ovatos voltam de ilyenkor fél napig nem lehetet vele beszélni sem mert annyira átment nemnormálisba. (azért azt lehet hogy hozzá kell tenni ő 33 éves és a huga is akkoriba lett terhes és a barátnője is, mind 2 fgiatalabb nála 6-7 évvel) igy nagyon kényszert érzett magában hogy " ő már idős és ő még nem terhes"


és egy idő után terveztük a babát és akkor már nem vigyáztam terhes is lett ( hála istennek minden renbden volt rendes szüléssel) de a terhesség alatt teljesen megváltozott kb a 1.5 hónapnál jöttek a trimeszterek hányás rosszulét stb, na itt átváltottam olyanná aki mindenben segit neki és ha ő éjszaka akar somloit enni akkor öltöztem felültem a villamosra és kimentem szerezni ( utólag kiderült hogy nem csak a somlói kellet neki hanem akkor mentem el pl és tudta hogy kb 1 órát nem jövök haza ezért rá tud gyujtani)


Abszolut elhidegült vagyis nekem nagyon rossz volt de ő nem kivánt semmit ezért még aludni is külön aludtunk mert a közelségem nem volt jó neki. Itt már félig idegen voltam otthon aki dolgozik és hazajön de egy mosolyt sem kap.


Szülés után pedig jött a többi nyilván hónapokat vártam és bármiben amit tudtam segiteni akartam de egyszerüen nem engedte kia kezéből a gyereket (védőnő is látta és mondta hogy ez nagyon nem normális amit csinál) bármikor amikor mondtam neki hogy menjen el pl sétálni vagy barátnőivel legyen vagy ha 2 szabadnapom van a héten akkor azokon a napokon én felkelek a gyerekhez és neki nem kell ( de akár 5x is megcsináltam volna) semmit sem engedett ( ott volt a fiam de kb semmit nem lehettem) teltek a hónapok és nem változott semmi a baba nagyobb lett nyugodtabb lett akkor sem , már az anyjánál is lehetett hagyni de akkor is inkább elment discoba mint hogy velem ennyi idő után együtt töltsön egy éjszakát olyan szinten visszacsatolási hinyáa lett ( és vágyott a régi életére vissza hogy ....) én meg bárhogy dicsértem és vonzódtam hozzá ez neki semmit sem jelntet csak egy olyan ember voltam aki "lábtörlő" és mindig ottvan.


Sajnos utólag már látom és a titkos találkozása is azt mutatja hogy sokszor csalhatott is meg csak én ezt nem tudtam elképzelni akkoriban.


Én olyan voltam hogy "órákat sétáltam mert apa leszek és apa lettem" átmentem a csajozós kissrácból 29-30 évesen akkor egy utcán örömében ugráló emberbe aki apa lesz :) ezután jött az hogy a pénzzel nem volt elégedett és a külföldi miunkám is amit mondtam és most itt tartok... Egyre többet küldök annél több kell és már elvárássá vált az egész.


Borzasztó ez az érzés....

2020. okt. 6. 15:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem is te vagy az apa, erre nem gondoltál?

Te meg itt töröd magad,meg eszed az ideget.

A gyerek a neveden van?

2020. okt. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nevemen igen, de ... nyilván vizsgalat nincs de tenyleg annyira hasonlit rám es igy hogy novekszik hogy az anyjára kb 5% ram 95% ezen még a saját csaladja és ő is "viccelődött"... es kivetelesen ezt most én is látom tényleg igy van...
2020. okt. 6. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!