Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Azt érzem hogy fel fogom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt érzem hogy fel fogom adni. Nektek volt hasonló?

Figyelt kérdés

Szakított velem a barátom. Rá pár napra írt, hogy vissza akar kapni és szeret. Nekem kellett egy kis idő mire egyáltalán a gondolataimat osszeszedtem. 2 napra rá én is írtam, hogy ha még mindig így gondolja, akkor beszéljünk. Nem írt... Nem hívott...


Azt érzem, hogy minden vele kapcsolatos emlékem, beszélgetésem, élményem, minden hazugság volt. Hogy ezt a bekulest sem gondolta komolyan. Így hogy bízhatnék meg benne hosszú távon? Nem vagyunk gyerekek, haragszom rá hogy a felelősségvállalása nulla és hogy úgy dobalozik a szavakkal, mint aki 15eves...


Sajnos vannak suicid gondolataim is.. Hogy könnyebb lenne feladni.


2020. szept. 6. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen dolog miatt öngyilkos lennél? Fogyatékos vagy? :D


Amúgy nem nekünk kéne megírnod a gondolataidat róla, hogy milyen embernek tartod, hanem őszintén, egy üzenetben írd meg neki azt, amit leírtál és kérd meg, hogy őszintén reagáljon rá.

2020. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd. Értem, hogy most tele vagy keserűséggel, de nem ez a megoldás.

Adj magadnak időt, később jobb lesz.

2020. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen nulla ember miatt öngyilkos lennél? Ne már!! Fél év múlva röhögni fogsz magadon, hogy mekkora hülye voltál.
2020. szept. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg ember lerakad kiskamasz szinten. Ti is. Nem kell ahhoz gyereknek lenni testileg. Ismerek 70+os hapsit aki totál dedó.


Próbáld meg megírni neki az érzelmeidet, mint egy érett ember, utána reakció függvényében, de zárd le ezt és kezdj új életet. Idővel könnyű lesz.

2020. szept. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!