Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kéne bűntudatomnak lennie?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kéne bűntudatomnak lennie?

Figyelt kérdés

Volt előző kérdésem a témába: ( https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Röviden leírom ha valaki nem akarja azt elolvasni. Volt egy barátnőm de közbe megismertem egy srácot akit megszerettem és közbe a barátnőmmel elkezdett megromlani a kapcsolatunk. Eldöntöttem hogy szakítok vele meg egyre jobban ereztem a sok külömbséget kettőnk közt. Így elérkezünk szinte a jelenbe.


Áthívtam a barátnömet hogy beszélnünk kéne de olyan fura volt hogy előre tudtam hogy szakítani fogunk. Átjött és szakítottam vele és elmondam hogy más érdekel de azt nem hogy ki. Utána hazament és én meg órákig néztem a plafont. Már sötét volt amikor hirtelen elkapott a magány és ráirtam a srácra hogy átmehetek-e hozzá és igent mondott szóval átmentem. Elmeséltem hogy a barátnőmmel szakítottam és közbe 1-2 sör is lecsúszott. Azután meg tök másról kezdtünk el beszélni és boldognak éreztem magam és azok a gondolatok is elhagyták a fejem hogy én szakítottam a barátnőmmel, szinte el is felejtettem. De egyszer valamiért, valahogyan és teljesen véletlen közel hajoltunk egymáshoz és ja, elcsattant egy csók. Utána mégegy és végül lefeküdtünk egymással.


Kettős érzésem van mert nem tudom eldönteni hogy van-e bűntudatom vagy nincs és hogy kéne bűntudatomnak lenni vagy sem. Mármint hogy szakítok valakivel és pár óra után meg valaki mással szexelek.


Szerintetek kéne az hogy bűntudatom legyen?


2020. okt. 7. 16:53
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez már érett, te is tudod. Szakítottál, gerinces voltál. :)
2020. okt. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vègre valaki, aki nem csak a kèrdèst teszi fel, hanem leìrja a vègkifejletet. Gondolom azèrt van bűntudatod, mert boldog vagy, a volt baràtnőd meg biztos sìrdogàl mèg. Egyetèrtek az elsővel, jò hogy szakìtottàl előtte.
2020. okt. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Válaszoltam az előző kérdésedre is, szerintem várhattál volna kicsit, hogy lecsillapodjanak a kedélyek, de nem kell bűntudatodnak lennie: helyesen tetted, hogy a barátnőddel szakítottál.
2020. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell bűntudatodnak lennie. Bár mindenki ennyire gerinces lenne, hogy inkább szakít a párjával, nem pedig megcsalja! Példa lehetnél a sok nyominak, akik inkább a sunnyogást, hazudozást választják, mert nincs annyi vér a pucájukban, hogy megmondják az igazat. Szerintem nagyon helyesen tetted, amit tettél.
2020. okt. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak azért mert a kettő nagyon közel volt időpontba és olyannak tűnhet hogy teljesen hidegen hagy a szakítás ami nem igaz csak közbe a pillanatnak élek.
2020. okt. 8. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, lehet, hogy közel volt, de szerintem csak idő kérdése volt, hogy a sráccal is történjen valami fizikai kontaktus is, mert az egyértelmű volt, hogy lelkileg már inkább hozzá álltál közelebb (olvastam az előző kérdésedet is, írtam is hozzá).
2020. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!