Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jó volt a megérzésem? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó volt a megérzésem? Tényleg csak hülyített?

Figyelt kérdés

Volt egy ismerősöm, akivel hetekig beszélgettünk online, de nekem akkor nem tűnt barátinak viszont randizni sem hívott el. Utána megkérdeztem tőle hogy akkor elmegyünk - e randizni vagy csak viccelődik vagy mégis mit akar ? Aztán valahogy semmi kreativitás nem volt benne, sétálni mentünk azt is kb. a világtól elzártan soha egy értelmes program, vagy ,, autós’’ randiztunk. Eleinte szex közbe nem is működött neki a dolog. Amennyire szerettem volna vele összejönni az elején ez a sok balfékság hasonló erővel csapta ki a biztosítékot nálam. Eljutottunk arra a pontra hogy elmondta, hogy elkezdtek komoly érzései lenne irántam, szerelmes akkor még én is úgy éreztem . Aztán másnap nálam mintha elvágták volna az egészet. Idegesített az egész lénye, folyton írkált akkor is panaszkodott mindig valamiről. És akkor egy idő után megbeszéltük, hogy hagyjuk egymást de néha össze járogattunk. Végül lett neki barátnője, én meg számára meghaltam legalábbis úgy viselkedett mint aki sose ismert. Nagyon fura. Fel se fogom, hogy akihez valaha valami közöm volt hogy viselkedhet így. Persze az új nőnek megad mindent, már esküvőt terveznek 1 év után , elviszi ide-oda , nyaralgatnak, persze lehet csak ezt mutatják a világnak.


A lényeg: nem tudom eldönteni, hogy igazából azért volt ilyen alul motivált a randizásban, mert igazából csak meg akart volna fektetni de ahhoz nem volt elég vér a pucájában így húzta az időt hogy közelebb kerüljön hozzam és bátrabb legyen. És valójában kamu volt-e a szeretlek maszlag meg hogy felénk .

Vagy tényleg félénk volt, és én loktem el magamtól.

Nyilván megkérdezni nem fogom. Nem lenne őszinte és nem is volt. Amikor velem még osszejárt mar ott volt neki a képben a csajszi is és hazudozott össze-vissza. Azt fontos hozzátennem, hogy én mondtam többször is, hogy hagyjuk egymást a fentebb leírt okok miatt.

Pokol volt ez a pár hónap, lelkileg tönkre tett a helyzet , az onbizalmam nulla.


máj. 16. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól. Máskor ne ess ebbe a hibába bele.
máj. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe én is beleestem,csak mi nem jutottunk el a szexig.Én azt látom,hogy teljesen más a net és a valós ismerkedés.A netes ismerkedések 98%-a nem működik élőben,vagy csak szex alapon megy.Ha élőben kezdesz valakivel alapból,az már más kategória teljesen.A netről megismert alanyok valahogy hamar elvesztik a másik érdeklődését.Csak erre tudok gondolni,nálam 2 esetben volt ugyanez,el sem jutottunk egy normális randiig.Olyat választottak,akiket élőben ismertek meg alapból.
máj. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de ha ennyi "jelből" nem veszed le hogy csak megbúbolni akart a pasi akkor kb. semmiből sem. Te mentél házhoz a pofonért, szinte tálcán bekínáltad magad, hogy naaa randizzunk már.

Tanulj belőle, legalább annyit, hogy ne te rohanj a pasi után. A nagy érzelmes maszlagot meg azért adta utána elő mert ezt akartad hallani és ez kellett, hogy bejusson a bugyidba.

Nem vagy amúgy kicsit érzelemfüggő?

máj. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

Nekem a többiekkel ellentétben nem egyértelmű, hogy csak játszott veled, avagy ellökted magadtól. Történet alapján a férfi tapasztalatlannak tűnik, valószínűleg ebből adódik a kezdeti bébázás és hogy szexelni se tudtátok (gondolom első alkalmakkor annyira izgult és nem tudta mit kell csinálni).


Mellette türelmetlen voltál, nem értetted miért nem viselkedik férfiként és irányít, cselekszik, hiányzott a határozottság. Miután kezdett oldódni, szerelmet vallott neked, amire másnaptól ridegen reagáltál.


Szerintem ha csak meg akart volna fektetni, akkor nem húzta volna a találkát és szexben se lett volna sok bénázás.

máj. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért őt hibáztatod? Ő csinálta amit akart, te meg hagytad! Máskor olyan dolgokba menj bele, amit te szeretnél és ne utólag sírj. Már a randik se tetszettek neked, mégis lefeküdtél vele. Megbeszéltétek, hogy hagyjátok egymást, mégis összejártál vele. Mégis ki tehet erről? Az erdő széli öreganyó? Vállald a felelősséget a döntéseidért. Neki így volt kényelmes, ezért ő így csinálta.
máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!