Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ma szakítottam, de lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakítottam, de lehet megbántam, voltatok már így?

Figyelt kérdés
2 éves párkapcsolat, egy fél éve romlott meg minden. Vagyis szerintem mindig is ilyen volt, csak eddig én nem láttam. Érzelmi zsarolás már az elejétől kezdve volt, de egy fél éve meg is ütött. Közbe persze bizonygatta hogy szeret, kisebb nagyobb megszakítások voltak, de kimondani soha nem mertem hogy vége. Tegnap megint veszekedtünk és nagyon erőszakos volt. Betelt a pohár, nem bírtam tovább és szakítottam. Nem volt mérges, nem kiabált, nem ütött, inkább szomorú volt. És én annyira megsajnáltam. Így estére úgy érzem meg is bántam. Szerettem. Még mindig szeretem. De elegem volt, nem bírom tovább. Jól döntöttem? Akkor miért van bennem ez az érzés? Voltatok már így?
2020. okt. 14. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, 2 év nem múlik el csak úgy, a kötődés megmarad, mégis csak az életed része volt. De hidd el, jól döntöttél. Olyannal nem szabad együtt maradni aki erőszakos/megüt, soha semmilyen körülmények között.
2020. okt. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem és nem is lesz ilyen.

Sose bánnám meg,hogy elhagytam egy erőszakos embert.

Jól döntöttél.

Egy szakítás nehéz és fáj akármit is tett a másik fél.

De ne érezz megbánást. Ő rontotta el és ez csak egyre rosszabb lett volna idővel. Esetleg ha gyereketek születne? Vele is agresszív lenne.

2020. okt. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvass utána a bántalmazó kapcsolatoknak és hogy azok milyen hatással vannak a pszichére. Azokon a szinteken fogsz te is végigmenni.


Hosszabb távon érdemes szakembert is számításba venni, mert oka van hogy olyan mellett maradtál még hónapokig, aki ütöget és zsarolgat.

2020. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Idő elteltével, ha múlik a kötődés rájössz hogy felszabadulttá tett a döntésed. Kitartást!:)
2020. okt. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remélem így lesz! Köszönöm!
2020. okt. 15. 12:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!