Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mekkora patkány dolog az exet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora patkány dolog az exet lekakilni, utálni, ha ő volt a drágad nyalcsorgatós nagy imádottad?

Figyelt kérdés
Hányok az ilyen könnyen továbblépős emberektől
2020. okt. 18. 18:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%

Az, hogy nem foglalkozik vele nem jelenti, hogy nem érdekli, bár az ilyen nyomulós patkány felé tényleg nem szabad semennyi érdeklődést mutatni, mert akkor tuti nekiáll zaklatni az exet.

Hányok azoktól, akik zaklatják az exüket, követik minden lépését közösségi oldalon és képtelenek továbblépni.

2020. okt. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Én meg a tobábblépős, másokat eldobható es pótolhato használati cikként kezelő embereket. De hát szerintem mások vagyunk..
2020. okt. 19. 11:42
 13/17 anonim ***** válasza:
Az felmerült már benned, hogy neki úgy könnyebb, ha nem beszéltek?! Tudom, mit érzel, én is nehéz időszakon megyek át, de bizonyos korban megérti az ember, hogy a másik is csak érző lény. Nem megnehezíteni kell a továbblépést, vagy az újrakezdést. Helyre rakni fejben a dolgokat.
2020. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De igen, de ő is lezarja hogy nekem hogy könnyebb.. De ha könnyebb miért, akkor még mindig nem semleges a kapcsolat.. Ha nem az, miért kell azzá tenni, miért kell megölni a szerelmet??
2020. okt. 19. 23:07
 15/17 anonim ***** válasza:
46%
Kedves Kérdező! Igaz..valahol..nem is tudnak sokan szeretni..vagy csak érdekből.
2023. márc. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Exem az személyesen el se köszönt .. a mai pasik többsége ilyen gyáva féreg.. annyit is ér . emberileg egy nagy nokedli..az ember valódi jelleme akkor jön elő mikor lelép egy kapcsolatból..nem amikor játssza a hősszerelmest
2023. márc. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
46%
Tuti egy nárcisztikus alak volt mert mindig a saját önző érdekeit nézte a kapcsolatban is. Más csajokkal üzengetett hosszasan szívecskézte őket..egy csaj cuccait a házában találtam meg..egyik nap még azt mondta szeret aztán másnap már az ismerőse se voltam..vicc..az ilyen ember nem tud érzelmi támogatást nyújtani mert személyiség zavaros.. empátia nulla ezekben. Normális ember tesz a kapcsolatért ha elvileg szereti a másikat..de az ilyen az eldobja ha ráun..
2023. márc. 16. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!